Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Traukos dėsnis.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitimePen. 02 06, 2009 10:20 am

Filme "The Secret" kalba apie traukos dėsnį. Ar teko Jums patiems savo gyvenime jį atsekti, pažinti? Ar nors kiek padeda šios paslapties žinojimas jums kasdieniam gyvenime?
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitimePen. 02 06, 2009 10:49 am

Man patinka kas rytą atsiketi ir einant į darbą nuspręsti, kad diena bus :sunnys: :super: ir ji būna butent tokia. O va kurį tai kartą ėjau į darbą nesišypsodamasi ir ką - buvau pastebėta gatvių šlavėjo ir gavau pastabą : "Ko tokia pikta", vos iš koto neišgriuvau, pasirodo, kad mane stebi, seka ir dar leidžia sau man pastabas laidyti, žmogus, kurį matau kas rytą šluojant vieną ir tą patį gatvės lopą, aš su juo gyvenime neesu kalbėjus, o jis mane moko gyventi. Aš pati pritraukiau jį į savo gyvenimą, savo mintimis ir mūsų pasaulių sluoksniai susilietė būtent ant to gatvės lopo. Neįtikėtinai įdomu gyventi, kai matai...

O kiek dar pavyzdžių apie tai, kai pagalvoji apie žmogų, o jis tą pačia dieną apsireiškia...
Bet įdomiausia ir tiksliausia, kad visa literatūra, kurią dabar skaitau, atrandu ar atkreipiu kitaip į ją dėmesį, patvirtina būtent visas mano mintis, visas mano realizacijas, galingas traukos dėsnis :super:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitimePen. 02 06, 2009 11:20 am

Nemi rašo:
Man patinka kas rytą atsiketi ir einant į darbą nuspręsti, kad diena bus :sunnys: :super: ir ji būna butent tokia. O va kurį tai kartą ėjau į darbą nesišypsodamasi ir ką - buvau pastebėta gatvių šlavėjo ir gavau pastabą : "Ko tokia pikta", vos iš koto neišgriuvau, pasirodo, kad mane stebi, seka ir dar leidžia sau man pastabas laidyti, žmogus, kurį matau kas rytą šluojant vieną ir tą patį gatvės lopą, aš su juo gyvenime neesu kalbėjus, o jis mane moko gyventi. Aš pati pritraukiau jį į savo gyvenimą, savo mintimis ir mūsų pasaulių sluoksniai susilietė būtent ant to gatvės lopo. Neįtikėtinai įdomu gyventi, kai matai...

O kiek dar pavyzdžių apie tai, kai pagalvoji apie žmogų, o jis tą pačia dieną apsireiškia...
Bet įdomiausia ir tiksliausia, kad visa literatūra, kurią dabar skaitau, atrandu ar atkreipiu kitaip į ją dėmesį, patvirtina būtent visas mano mintis, visas mano realizacijas, galingas traukos dėsnis :super:

Na, na mieloji, pasidalinkite tuo ką skaitote, jei negaila žinoma :daisy: :good: :labas:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitimePen. 02 06, 2009 3:02 pm

Jokios paslapties :
Хикс Эстер, Хикс Джерри
Учение о воплощении желаний в жизньУчение о воплощении желаний в жизнь.
Удивительная сила осознанного намерения.
Закон притяжения.
Kažkaip kreivai žiūrėdavau į tokias knygas, bet kiek šviesos jose :sunnys:
Клаус Джоул
Посланник.
Деньги - это любовь.
Выходные с пьяным лепреконом - ruošiuosi skaityti :mock:
Бах Ричард
Иллюзии :cheers:
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitimePen. 02 06, 2009 7:30 pm

Nemi, tu tokia saunuole!!! :cheers:
Jo traukos desnis veikia labai stipriai, bentjau mano smulkmenu pasaulyje...O knyga " Poslanik" duoda man dideli traukima meiles traukai.Tiesa kad nedidele mintis gali pritraukti nuostabius dalykus i musu gyvenima ir to pavizdziu labai daug...
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitimeKv. 02 19, 2009 5:54 pm

Выходные с пьяным лепреконом - perskaičiau. Gražu. Ir vėl traukos dėsnis suveikė 100%, atsakė į dar kelis klausimus :sunn: Joo... lengva ir mano pasauliui manimi rūpintis, kai aš su dėkingumu leidžiu jam tai daryti :druzba:
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitimeKv. 02 19, 2009 7:20 pm

Nemi rašo:
Выходные с пьяным лепреконом - perskaièiau. Graþu. Ir vël traukos dësnis suveikë 100%, atsakë á dar kelis klausimus :sunn: Joo... lengva ir mano pasauliui manimi rûpintis, kai að su dëkingumu leidþiu jam tai daryti :druzba:


Sutinku,leidimas pasauliui rupntis isbluokuoja visa izdarytas duris, kurias mes patys ir uzrakiname, nepasitikedami tuo kas mus supa visa laika, o padeka tai saunus paskatynimas musu pasauliui, kuris bet kokiu atveju mus apsaugo ir myli. Telieka musu pasirinkimo laisve ar priimti dovanas ar ju atsisakyti ir poto verkti, kad musu niekas nemyli ir mes vienisi!!! Bet as renkuosi globa manojo pasaulio ir aciu jam uz ta kantrybe, kuria jis turej pokol as miegojau :sunnys:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Traukos dėsnis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukos dėsnis.   Traukos dėsnis. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Traukos dėsnis.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: