Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Tikslo nepasiekiamumas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
GyckaZ




Pranešimų skaičius : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-09-26

Tikslo nepasiekiamumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tikslo nepasiekiamumas   Tikslo nepasiekiamumas Icon_minitimeKv. 10 29, 2009 12:07 pm

Manau, kad ne vienam transferiui kaip ir man pagalvojus apie savo didesnius norus, kartais atrodo, kad jis nepasiekiamas ir ši siena trukdo pasiekti tikslą, kaip ją apeiti? Jeigu nėra tikėjimo, kad tai pasiekiama. :no:
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Tikslo nepasiekiamumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikslo nepasiekiamumas   Tikslo nepasiekiamumas Icon_minitimePen. 10 30, 2009 11:08 am

Citata :
Manau, kad ne vienam transferiui kaip ir man pagalvojus apie savo didesnius norus, kartais atrodo, kad jis nepasiekiamas ir ši siena trukdo pasiekti tikslą, kaip ją apeiti? Jeigu nėra tikėjimo, kad tai pasiekiama.

Jeigu jau taip atsitiko ir atsirado toks jausmas, tuomet aš klausiu savęs ko aš bijau, arba koks įsitikinimas slepiasi po abejone, bet tai mano individualus būdas, galbūt kities jis nepatiks ar netiks.
Yra begalės sprendimo būdų ir daug atsakymų į tavo klausimą, bet svarbiausia, išsiaiškinti konkrečiai ar tikrai jau tas noras yra tavo :king: Gal tai - tik eilinė užgaida?
Atgal į viršų Go down
GyckaZ




Pranešimų skaičius : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-09-26

Tikslo nepasiekiamumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikslo nepasiekiamumas   Tikslo nepasiekiamumas Icon_minitimePen. 10 30, 2009 3:54 pm

Kaip jūsų manymu užgaidą atskirti nuo noro? Laukiu atsakymo. Tikslo nepasiekiamumas 899303
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Tikslo nepasiekiamumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikslo nepasiekiamumas   Tikslo nepasiekiamumas Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 7:59 am

Labai teisingas klausimas. Beliko tik išsiaiškinti sau pačiam ką tai reiškia ir rasti arba ne skirtumą.
Matot, kai pats daug ir intensyviai apie tai galvoji, atsakymas būna daug vertingesnis ir prasmingesnis, nes bus Jūsų asmeniškas, nei kad perskaitę mano žodžius, jiems pritarsit ar juos paneigsit. Darbas su savimi ir yra - uždavus klausimus ieškoti atsakymų Tikslo nepasiekiamumas 940505
Ir jeigu, po ilgų apmąstymu, vis dar norėsis to paties, toliau galvokit ką jausit, kai tikslą jau būsit pasiekęs.
Ilgu ir nyku?, o kas sakė, kad bus lengva ir paprasta dirbti su savimi? :flower:
Atgal į viršų Go down
GyckaZ




Pranešimų skaičius : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-09-26

Tikslo nepasiekiamumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikslo nepasiekiamumas   Tikslo nepasiekiamumas Icon_minitimeŠt. 10 31, 2009 10:54 pm

Ne, viskas gerai, aš taip ir maniau, kad toks procesas turi būti - tik patvirtinote mano mintis Tikslo nepasiekiamumas 899303
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tikslo nepasiekiamumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tikslo nepasiekiamumas   Tikslo nepasiekiamumas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tikslo nepasiekiamumas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: