rodiklisDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Bendros taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
edmundas

avatar

Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 47
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Bendros taisyklės   Št. 09 13, 2008 10:14 pm

Įžanga

Šis forumas yra sukurtas ir administruojamas grupės Transerfingo mėgėjų ir yra atviras visiems norintiems diskutuoti transerfingo metodo apimamomis temomis, kurios yra paskirstytos į atskirus forumus.

Šiame forume gerbiama kitokia nuomonė, išsakoma laikantis pagarbos ir tolerancijos forumo dalyvių asmenybėms principo.

Šis forumas yra visų jame dalyvaujančių asmenų vertybė, kuri turi būti visuomet gerbiama, ginama, saugoma ir puoselėjama.


I. Taisyklių sąvokos

1. Forumo dalyvis – asmuo, užsiregistravęs ir diskutuojantis forume.
2. Forumo moderatorius – forumo dalyvis, kuriam suteiktos teisės prižiūrėti šių taisyklių laikymąsi forume.
3. Forumo administratorius – asmuo, atsakingas už forumo funkcionavimo palaikymą.


II. Bendrosios nuostatos

4. Šiame forume registruojamasi užpildant reikiamus laukelius vartotojo aprašymo elektroninėje formoje. Užpildžius šią formą ir patvirtinus savo sutikimą su šiomis taisyklėmis, vartotojas automatiškai užregistruojamas.
5. Registruotis leidžiama tik vienu vartotojo vardu. Norint pasikeisti vartotojo vardą, būtina kreiptis su prašymu asmeniškai į forumo administratorių, nurodyti norimą turėti naują vartotojo vardą. Administratoriui sutikus, vartotojo vardas pakeičiamas į norimą naują vardą.
6. Temas ir komentarus peržiūrėti, rašyti, keisti arba trinti galima naudojantis atitinkamais mygtukais ir nuorodomis vartotojo aplinkoje.
7. Forume diskutuojama pagarbiai ir mandagiai, vengiant bereikalingu nesusipratimu ar nekonstruktyvios kritikos.
8. Privatūs pokalbiai, nesusiję su temos pavadinimu arba neaktualūs kitiems forumo dalyviams, turi vykti ne viešai komentuojant, o susirašinėjant privačiomis žinutėmis (pm).
9. Forume diskutuojama valstybine lietuvių kalba. Kitomis kalbomis leidžiama pateikti tik citatas, jeigu šios citatos atitinka kitus forumo taisyklių reikalavimus.


III. Forumo dalyvių teisės ir pareigos

10. Forumo dalyvis turi teisę:
10.1. kurti prasmingas temas, rašyti ir keisti savo komentarus visose jam patinkančiose temose, diskutuoti su kitais dalyviais privačiomis žinutėmis (pm);
10.2. ištrinti savo paskutinį parašytą komentarą, jeigu po šio komentaro nei vienas dalyvis nepratęsė vykstančios diskusijos toje temoje;
10.3. komentuojant įkelti su diskutuojama tema susijusius paveiksliukus, filmus bei nuorodas;
10.4. turėti savo asmeninį paveiksliuką (avatarą);
10.5. reikšti savo pastabas, pageidavimus ir dėti asmeninius skelbimus specialiai tam skirtose forumo temose;
10.6. visais iškilusiais klausimais kreiptis į forumo moderatorius ar administratorius, gauti jų konsultacijas, pateikti jiems pagrįstus skundus dėl kitų netinkamo forumo dalyvių elgesio bei pranešti apie pastebėtus šioms taisyklėms prieštaraujančius komentarus;
10.7. visapusiškai prisidėti prie šio forumo tobulinimo ir puoselėjimo.

11. Forumo dalyvis privalo:
11.1. laikytis Lietuvos Respublikos teisės aktų;
11.2. diskutuodamas būti mandagus ir visapusiškai vengti nepagarbaus, asmenybę įžeidžiančio elgesio bei nepageidautino familiarumo su kitais forumo dalyviais;
11.3. citatas ir kitą informacija forume pateikti glaustai, kompaktiškai ir taupiai, pateikti nuorodas iš kur citatos ar kita informacija yra paimta;
11.4. sukūręs naują temą arba patalpinęs tam tikrą informacijos kiekį diskutuoti su kitais forumo dalyviais, atsakyti į jų vertinimus bei nuomonę.
11.5. prieš kurdamas naują tema įsitikinti, ar nėra anksčiau sukurtos panašios temos. Jei tokia tema egzistuoja, naują analogišką temą kurti draudžiama. Moderatoriai turi teisę perkelti į kitą vietą ar trinti tokią temą.
11.6. internetines nuorodas su mokomąja video medžiaga įkelti tik skiltyje "Biblioteka". Įkeliant daug panašaus pobūdžio internetinių nuorodų, visos jos turi būti talpinamos vienoje temoje, išskyrus atvejus, kai norima konkrečią nuorodą aptarti su kitais forumo dalyviais. Pateikiant nuorodas, paimtas iš kitų internetinių puslapių, būtina nurodyti šių puslapių internetinius adresus;
11.7. stengtis viename komentare cituoti tik vieno dalyvio pasisakymą;
11.8. susilaikyti nuo beprasmiškų, šypsenėlėmis (smailais) perkrautų komentarų rašymo bei diskusijų apie su temos pavadinimu nesusijusius reiškinius;
11.9. pradėti naują temą, jeigu diskutuojant iškyla poreikis nukrypti nuo konkrečios temos (nedaryti off-topic‘o);
11.10. atsižvelgti į administratorių ir moderatorių pastabas dėl šių taisyklių laikymosi;

12. Šiame forume draudžiama:
12.1. skleisti pornografinę medžiagą, skelbti informaciją, su antivalstybiniu, šmeižiančiu ar diskriminuojančiu asmenis ar organizacijas turiniu arba kuria tiesiogiai ar netiesiogiai propaguojama arba giriama nusikalstama ar pavojinga veikla bei kitokio pobūdžio informaciją, prieštaraujančią Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams arba atitinkamas nuorodas;
12.2. skelbti reklamą;
12.3. įžeidinėti ir niekinti kitus forumo dalyvius;
12.4. vartoti necenzūrinius žodžius;
12.5. sąmoningai žeminti bei niekinti šventas asmenybes arba religines ir filosofines tradicijas;
12.6. pradėti naują temą ir joje toliau nediskutuoti ignoruojant kitų dalyvių pasisakymus. Tokios temos bus koreguojamos arba trinamos.


IV. Forumo moderatoriai

13. Forumo moderatoriaus teisės savanoriškumo pagrindu suteikiamos aktyviems šio forumo dalyviams bendru forumo moderatorių ir administratorių sutarimu. Priimant šį sprendimą atsižvelgiama į asmens komentarų pobūdį ir turinį bei forumo senbuvių rekomendacijas.

13. Forumo moderatorius turi teisę:
13.1. naudotis forumo dalyvio teisėmis (9 punktas);
13.2. žinoti forumo dalyvių IP adresus.
13.3. įspėti forumo dalyvį, kuris pažeidžia šias taisykles;
13.4. pakeisti ar ištrinti su šiomis taisyklėms nesuderinamus komentarus;
13.5. išskirti komentarą ar jų grupę į atskirą temą;
13.6. užrakinti temą, kurios turinys yra nesuderinamas su šiomis taisyklėmis arba dėl techninių priežasčių, kai tema yra tik informacinio pobūdžio ir dėl to joje nediskutuojama.

14. Forumo moderatorius privalo:
14.1. laikytis šio forumo dalyviams nustatytų pareigų ir draudimų (10 ir 11 punktai);
14.1. stebėti šiame forume vykstančias diskusijas ir prižiūrėti šių taisyklių laikymąsi;
14.2. būti objektyvus ir elgtis vadovaudamasis bendru sutarimu su kitais forumo moderatoriais ir administratoriais;
14.3. būti paslaugus ir visuomet mandagiai bei taktiškai bendrauti su forumo dalyviais, vengti asmeniškumų ir nepiktnaudžiauti turimomis teisėmis;
14.4. operatyviai ir proporcingai reaguoti į šių taisyklių pažeidimo atvejus;
14.5. visapusiškai prisidėti prie šio forumo tobulinimo ir puoselėjimo.


Atsakomybė

15. Forumo dalyviui, pažeidusiam šias taisykles, moderatorių nuožiūra, atsižvelgiant į pažeidimo pobūdį, anksčiau padarytus pažeidimus, dalyvio asmenybę ir kitas svarbias aplinkybes, skiriamas įspėjimas, pakeičiamas arba ištrinamas jo vienas ar keli komentarai.
16. Už sistemingą ar (ir) piktybišką šių taisyklių pažeidinėjimą bei moderatorių perspėjimų ignoravimą, moderatorių sutarimu administratorius gali laikinai arba visam laikui užblokuoti forumo dalyvio IP adresą.
17. Esamų ar buvusių forumo dalyvių prašymai ištrinti visus jų pranešimus ar (ir) jų vartotojo aprašymą netenkinami. Forumo moderatoriai gali savo nuožiūra ištrinti tik tuos pranešimus, kurie prieštarauja šioms taisyklėms arba nesiderina prie diskusijų konteksto.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
 
Bendros taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: