Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Keista ir įdomu

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Keista ir įdomu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Keista ir įdomu   Keista ir įdomu Icon_minitimeSk. 11 02, 2008 7:01 pm

Šiandien po visos tos velnaivos forume susiruošiau prie upės, bet iš pradžių nusprendžiau atsigerti arbatos, nusleidau į apačią (kultūros rūmuose mano studija randasi trečiame aukšte) parsinęšti vandens, o ten virš kriauklių prie visos tos velniavos dar ir sudaužytas veidrodis... sugavau save ant minties, kad prietarai pildosi tik tiems, kurie tiki jais, tai prisipyliau vandens ir išėjau. Atsigėręs arbatos užrakinau studiją ir pradėjau žingsniuoti upės link, bet čia laukė dar vienas siurprizas, virš galvos išgirdau paukščių balsus, pakeliu galvą, o ten kokios dvidešimt gulbių ir tame būryje viena antis, aišku nustebau nežinau kaip :face: :affraid: ir kaip tik pagalvojau apie tai, burys persiskyrė į dvi dalis, vienos gulbės nuskrido sau, o kitos paskui antį :roll: Tada man pasidarė visai įdomu, paskui prisiminiau,kad ryte po energėtinės mankštos suktelėjau raktą tai nieko keista turbūt, kad čia visas tas bardakas,veidrodis ir gulbiaantės Keista ir įdomu 780723 Keista ir įdomu 940505 Bet tuo pat metu galėjo būti ir ženklai... :arrow: :idea: :?: :!:
Jei yra veidrodininkų įdomu kokia jų nuomonė, tik dėl sportinio intereso...

P.S. Prie upės taip ir nebenuėjau, grįžau namo ir atsiguliau pietų pogulio ko nesu daręs jau koks geras pusmetis :roll:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Keista ir įdomu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keista ir įdomu   Keista ir įdomu Icon_minitimeSk. 11 02, 2008 8:33 pm

Man labai pačiai tiko Zelando paaiškinimas apie lemtingus ženklus ir talismanus, aš jį priimu... Aš negaliu pasakyti savo nuomonės apie pačio matytus ženklus, nes man jie neturi jokios reikšmės. Bet galiu tik pasveikinti Tave, nes pastabumas ir atidumas superinis, gražu kaip Tavo pasaulis rūpinasi Tavimi ir yra laimingas(pasaulis), kad esi pastabus jam :sunny:
Atgal į viršų Go down
Salvinija

Salvinija


Pranešimų skaičius : 62
Reputation : 0
Join date : 2008-10-01

Keista ir įdomu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keista ir įdomu   Keista ir įdomu Icon_minitimePir. 11 03, 2008 11:44 am

mane irgi paveikė vakar diena .Naktį sapnavau šį forumą.
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Keista ir įdomu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keista ir įdomu   Keista ir įdomu Icon_minitimeAntr. 11 04, 2008 9:19 pm

:?: :suspect:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Sponsored content





Keista ir įdomu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keista ir įdomu   Keista ir įdomu Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Keista ir įdomu
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: