Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dejavu, kas tai?

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeŠt. 11 15, 2008 8:43 pm

Dejavu, kas tai, langas į variantų erdvę ar ženklas, kad stovime vietoje ir nejudame artyn savo tikslo?
Pagvildenkime šia temą Dejavu, kas tai? 899303

Mano manymu, tai langas į variantų erdvę ir tokiais momentais, kai atsiveria šis langas jei Jūs pakankamai budrūs galite įstatyti savo sukurtą "freim'ą", jei pamenate kas tai, į atsivėrusį langą Dejavu, kas tai? 899303 Po pažinties su TS man taip nutiko porą kartų ir aš pamėginau "pafreiminti", tik gaila tas mano freimas kolkas labai jau blankus, nes viską reikia padaryti labai greitai ir per skubėjimą nelabai pavyksta tiksliai prisiminti visas smulkmenas :cry: ir langas užsiveria....
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeSk. 11 16, 2008 8:29 am

Aš turiu stereotipą, kad tai yra stovėjimas vietoj..., bet jeigu primintum kas tai yra freim'as, gal kiltų naujų minčių...
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeSk. 11 16, 2008 12:17 pm

Nemi rašo:
Aš turiu stereotipą, kad tai yra stovėjimas vietoj..., bet jeigu primintum kas tai yra freim'as, gal kiltų naujų minčių...

Sorry uz svepla rasima, ne prie savo kompo.... :oops:

Freimo tikslaus apibrezimo nebepasakysiu,bet kiek prisimenu, kad tai yra tikslinio slaido istatymas i atsiverusi variantu erdves langa ir tai labai sustiprina isorini ketinima... o dejavu man kaip tik ir atrodo atsiveres langas i variantu erdve... Uzvedziau sia tema, nes tiksliai noriu issiaiskinti apie dejavu, kad paskui nesigautu taip, kad siunciu savo slaida i nebuti Dejavu, kas tai? 780723lushiu:D
Kazkodel man tai neatrodo stovejimu vietoje,priesingai, sakyciau tai variantas is ateities, nes kai pasivejame esama laika dejavu nutruksta...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeSk. 11 16, 2008 5:54 pm

Citata :
Kazkodel man tai neatrodo stovejimu vietoje,priesingai, sakyciau tai variantas is ateities, nes kai pasivejame esama laika dejavu nutruksta...

Negaliu tiksliai atsiminti kaip yra knygoje, bet jeigu tai dejavu ir yra jausmas, kad pažįstama, kad jau buvo kartą, tai kaip iš ateities? O jeigu iš praeities, tai apsukęs ratą vėl grįžai į tą pačia vietą?

Paieškosiu, kai rasiu, gal kas paaiškės :roll:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeSk. 11 16, 2008 6:25 pm

Nemi rašo:
Citata :
Kazkodel man tai neatrodo stovejimu vietoje,priesingai, sakyciau tai variantas is ateities, nes kai pasivejame esama laika dejavu nutruksta...

Negaliu tiksliai atsiminti kaip yra knygoje, bet jeigu tai dejavu ir yra jausmas, kad pažįstama, kad jau buvo kartą, tai kaip iš ateities? O jeigu iš praeities, tai apsukęs ratą vėl grįžai į tą pačia vietą?

Paieškosiu, kai rasiu, gal kas paaiškės :roll:

Nebutinai is praeities, lygiai taip pat gali gauti informacija, kad tai dar tik ivyks, kai pasiveji esama laika ir tai ivyksta tas pojutis dingsta, tai gal tai ne dejavu :roll: hmmmm... dabar meginu prisiminti ta pojuti ir tai nera taip lyg jau butu ivyke, greiciau ispudis, kad dar tik turi ivykti...

Na trumpai aprasysiu paskutini atveji, sedziu rasau atsakyma i Leksmaguso zinute ir rasau neziuredamas i ekrana, bet tikslai zinau, kad padarysiu keleta klaidu (praleisiu keliuose zodziuose raides) pakelus akis ir pasiziurejus i ekrana as pamatau tai ka jau zinojau ivyksiant...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeSk. 11 16, 2008 6:52 pm

Ai, tai tą vietą, kur kalbama apie S. Kingo knygą, apie keliones laiku aš atsimenu... kai laiką pralenki arba pasiveji, tai taip nenuspėjama ir tęsiasi akimirką ar dar trumpiau, o jeigu per tą laiką, suvokti ir dar slaidą suspėti įdėti, aukštasis pilotažas gaunasi Dejavu, kas tai? 940505

Bet jausmą esu patyrus, kai žinai, kas įvyks. Būna netikėtai, būna...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Citata :
Déjà vu yra prancūziškas terminas. Pažodžiui išvertus jis reikštų "kažkur jau matytas". Pirmą kartą šį terminą panaudojo Emilis Buarakas (Emile Boirac, 1851-1917m.), tyręs psichinius reiškinius. Psichiatrijoje šis terminas apibūdina psichologinį laiko pažeidimo fenomeną, kai žmogui, atsidūrusiam nežinomoje situacijoje atrodo, jog jis ją išgyveno.

(Yra pastebėta, kad net apie 70% žmonių šį jausmą yra patyrę)

Rasti mokslinį šio fenomeno paaiškinimą – nelengva, speciali literatūra tik konstatuoja jo egzistavimą. Netgi nėra jokios teoretinės déjà vu priežasties, kuri paaiškintų bent vieną iš įvairiausių klinikinių jo pasireiškimų – psichoanalitinės ir psichodinaminės teorijos taip pat pateikia tik bendrus paaiškinimus.

Pasirodo, didžioji dalis žmonių yra keliavę laiku...
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeSk. 11 16, 2008 7:02 pm

Nemi rašo:
Ai, tai tą vietą, kur kalbama apie S. Kingo knygą, apie keliones laiku aš atsimenu... kai laiką pralenki arba pasiveji, tai taip nenuspėjama ir tęsiasi akimirką ar dar trumpiau, o jeigu per tą laiką, suvokti ir dar slaidą suspėti įdėti, aukštasis pilotažas gaunasi Dejavu, kas tai? 940505

Bet jausmą esu patyrus, kai žinai, kas įvyks. Būna netikėtai, būna...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Citata :
Déjà vu yra prancūziškas terminas. Pažodžiui išvertus jis reikštų "kažkur jau matytas". Pirmą kartą šį terminą panaudojo Emilis Buarakas (Emile Boirac, 1851-1917m.), tyręs psichinius reiškinius. Psichiatrijoje šis terminas apibūdina psichologinį laiko pažeidimo fenomeną, kai žmogui, atsidūrusiam nežinomoje situacijoje atrodo, jog jis ją išgyveno.

(Yra pastebėta, kad net apie 70% žmonių šį jausmą yra patyrę)

Rasti mokslinį šio fenomeno paaiškinimą – nelengva, speciali literatūra tik konstatuoja jo egzistavimą. Netgi nėra jokios teoretinės déjà vu priežasties, kuri paaiškintų bent vieną iš įvairiausių klinikinių jo pasireiškimų – psichoanalitinės ir psichodinaminės teorijos taip pat pateikia tik bendrus paaiškinimus.

Pasirodo, didžioji dalis žmonių yra keliavę laiku...

Aciu Nemi uz info, labai pagelbejai, dabar pilotuosiu kaip asas Dejavu, kas tai? 780723lushiu:D :sunny: :cheers:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitimeSk. 11 16, 2008 7:13 pm

Sėkmės, ase Dejavu, kas tai? 780723 Dejavu, kas tai? 780723 :sunny:

Dar radau:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dejavu, kas tai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dejavu, kas tai?   Dejavu, kas tai? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dejavu, kas tai?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: