Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Vandens keitimasis

Go down 
+3
Salvinija
Raimondas Rozenbergas
Gambis
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 04, 2009 8:27 pm

Neringa rašo:
taves ...tu niekseli ...nieko nesupranti :pig:


Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723
Pavasaris veikia? :lol: :lol:
Atgal į viršų Go down
Neringa

Neringa


Pranešimų skaičius : 138
Reputation : 9
Join date : 2008-09-16
Age : 46
Miestas : mylimas Kaunas

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 04, 2009 8:32 pm

sai rašo:
Neringa rašo:
taves ...tu niekseli ...nieko nesupranti :pig:


Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723
Pavasaris veikia? :lol: :lol:

taiiiippp..... :bye2:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 04, 2009 8:34 pm

Atšilo oras pakilo noras... morčius škia tsakant :pig: :bigrin: :chook: :crazy:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa

Neringa


Pranešimų skaičius : 138
Reputation : 9
Join date : 2008-09-16
Age : 46
Miestas : mylimas Kaunas

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 04, 2009 8:35 pm

Gabrielius rašo:
Atšilo oras pakilo noras... morčius škia tsakant :pig: :bigrin: :chook: :crazy:

morciavoji? :cool:
Atgal į viršų Go down
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 04, 2009 8:46 pm

Gryztant prie temos:
Na visai mane sumaise tas vandens tyrinetojas. Jis aiskina, kad pats zodis duoda vandeniui energija, nes zodis yra naturali issireiskimo priemone. Taipogi jie ten dare eksperimentus su visokiu kalbu zodziais uzrasytais ant buteliuku su vandeniu. Tai gavosi tas pats rezultatas, nors tie laborantai ir nemokejo vokiskai, bet uzrasas, kuri jie uzdejo ant buteliuko pakeite vandeni. Taipogi tas daktaras mano, kad vanduo yra siela. Todel anot jo visokie sventuju pasirodymai ir siaip mirusiuju vaidenimasis vyksta dregna, rukuota diena, nes vandens yra ore. Ir zodis "siela" vandeniui suteikia viena is graziausiu kristalu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 04, 2009 9:52 pm

Gambis rašo:
Na visai mane sumaise tas vandens tyrinetojas.
Todėl kad tai pudra smegenims. 8)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 04, 2009 9:55 pm

Neringa rašo:
sai rašo:
Neringa rašo:
taves ...tu niekseli ...nieko nesupranti :pig:


Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723
Pavasaris veikia? :lol: :lol:

taiiiippp..... :bye2:
Gegužės 30 Kaune bus jogos gimnastikos varžybos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Galim ten susitikt. :oops:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05, 2009 5:27 am

sai rašo:
Gambis rašo:
Na visai mane sumaise tas vandens tyrinetojas.
Todėl kad tai pudra smegenims. 8)


Todėl, kad "...tebunie kiekvienam pagal jo tikėjimą..." :cyclops:


Gerų jogos varžybų sai, nors ir kaip kvailai tai beskambėtų "jogos varžybos", jo... gerai, kad koks gudrutis nesugalvojo surengti tobulos sielos varžybų, o gal ir sugalvojo :blyn: :nzn: :mock: tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... :bb: bet vėlgi nepriimkite to asmeniškai, tai tik mano nuomonė...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa

Neringa


Pranešimų skaičius : 138
Reputation : 9
Join date : 2008-09-16
Age : 46
Miestas : mylimas Kaunas

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05, 2009 6:44 am

sai rašo:
Neringa rašo:
sai rašo:
Neringa rašo:
taves ...tu niekseli ...nieko nesupranti :pig:


Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723 Vandens keitimasis - Page 2 780723
Pavasaris veikia? :lol: :lol:

taiiiippp..... :bye2:
Gegužės 30 Kaune bus jogos gimnastikos varžybos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Galim ten susitikt. :oops:
Gerai kalendory uzsirasysiu Vandens keitimasis - Page 2 899303 ...o tu ten busi kuo jogu ar teiseju ? :lol:

Gabrieliuk atsipalaiduok ....ko tai vis spyglius i sai atstates :bom:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05, 2009 9:59 am

Neringa rašo:

Gerai kalendory uzsirasysiu Vandens keitimasis - Page 2 899303 ...o tu ten busi kuo jogu ar teiseju ? :lol:

Gabrieliuk atsipalaiduok ....ko tai vis spyglius i sai atstates :bom:
Žiūrovas aš būsiu.
Nesu gimnastas. :albino:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05, 2009 10:02 am

Gabrielius rašo:

Gerų jogos varžybų sai, nors ir kaip kvailai tai beskambėtų "jogos varžybos", jo... ...
Aš tik žiūrovas...
Tai ne tik skamba kvailai, bet ir yra kvaila: Jogos gimnastikos varžybos. :lol:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeSk. 04 05, 2009 7:52 pm

Neringute jokių spyglių tik faktai...

sai >>> :super: :druzba: :pardon: :labas:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 11:51 am

Gabrielius rašo:
tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... :bb: bet vėlgi nepriimkite to asmeniškai, tai tik mano nuomonė...
Tavo nuomonė prasilenkia su realybe. Varžybos vyksta ir Indijoj.
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 12:24 pm

sai rašo:
Gabrielius rašo:
tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... :bb: bet vėlgi nepriimkite to asmeniškai, tai tik mano nuomonė...
Tavo nuomonė prasilenkia su realybe. Varžybos vyksta ir Indijoj.
sai kiek laiko Britanija valdė Indiją? Nors tai nevisai svarbu, svarbu kiek jie per tą liaką spėjo prišikti ten... Tai sorry, kur mano teiginys prasilenkia su realybe? Vandens keitimasis - Page 2 940505
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 2:56 pm

Gabrielius rašo:
sai rašo:
Gabrielius rašo:
tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... :bb: bet vėlgi nepriimkite to asmeniškai, tai tik mano nuomonė...
Tavo nuomonė prasilenkia su realybe. Varžybos vyksta ir Indijoj.
sai kiek laiko Britanija valdė Indiją? Nors tai nevisai svarbu, svarbu kiek jie per tą liaką spėjo prišikti ten... Tai sorry, kur mano teiginys prasilenkia su realybe? Vandens keitimasis - Page 2 940505
Atėjo anglai, nieko nežinodami apie jogą, ir pradėjo Indijoj rengti jogos varžybas? 8)
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 3:12 pm

sai rašo:
Gabrielius rašo:
sai rašo:
Gabrielius rašo:
tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... :bb: bet vėlgi nepriimkite to asmeniškai, tai tik mano nuomonė...
Tavo nuomonė prasilenkia su realybe. Varžybos vyksta ir Indijoj.
sai kiek laiko Britanija valdė Indiją? Nors tai nevisai svarbu, svarbu kiek jie per tą liaką spėjo prišikti ten... Tai sorry, kur mano teiginys prasilenkia su realybe? Vandens keitimasis - Page 2 940505
Atėjo anglai, nieko nežinodami apie jogą, ir pradėjo Indijoj rengti jogos varžybas? 8)

Atėjo sai su savo VIENINTELE teisia ir neapskundžiama nuomone ir patapo Dievu...
Taip pat būtų galima pasakyti ir apie tai, kad atėjo Hitleris į valdžią kažkokiais tai metais dorai nieko nežinodamas nei apie žydus, nei apie lenkus ir paskelbė jųjų galabijimo varžybas... Arba dar galima pasakyti, kad tvatijo amerikonai baltieji juodškius (jokios rasinės potekstės) paskui ar tai užsikniso patys, ar pamatė, kad iš to neblogai galima pasipelnyti ir ištraukė juodųjų kvartalų klubų bliuzą į plačiasias mases, ko pasekoje šiandien turime dafiga pigaus Rithm&Blues, o tikrasis bliuzas baigia numirti... Sorry bet neturiu apie ką diskutuoti... ir man visiškai nesvarbu sai, ką nori tą ir galvok man nusi...pt
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 3:19 pm

Gabrielius rašo:
sai rašo:
Gabrielius rašo:
sai rašo:
Gabrielius rašo:
tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... :bb: bet vėlgi nepriimkite to asmeniškai, tai tik mano nuomonė...
Tavo nuomonė prasilenkia su realybe. Varžybos vyksta ir Indijoj.
sai kiek laiko Britanija valdė Indiją? Nors tai nevisai svarbu, svarbu kiek jie per tą liaką spėjo prišikti ten... Tai sorry, kur mano teiginys prasilenkia su realybe? Vandens keitimasis - Page 2 940505
Atėjo anglai, nieko nežinodami apie jogą, ir pradėjo Indijoj rengti jogos varžybas? 8)

Atėjo sai su savo VIENINTELE teisia ir neapskundžiama nuomone ir patapo Dievu...
Taip pat būtų galima pasakyti ir apie tai, kad atėjo Hitleris į valdžią kažkokiais tai metais dorai nieko nežinodamas nei apie žydus, nei apie lenkus ir paskelbė jųjų galabijimo varžybas... Arba dar galima pasakyti, kad tvatijo amerikonai baltieji juodškius (jokios rasinės potekstės) paskui ar tai užsikniso patys, ar pamatė, kad iš to neblogai galima pasipelnyti ir ištraukė juodųjų kvartalų klubų bliuzą į plačiasias mases, ko pasekoje šiandien turime dafiga pigaus Rithm&Blues, o tikrasis bliuzas baigia numirti... Sorry bet neturiu apie ką diskutuoti... ir man visiškai nesvarbu sai, ką nori tą ir galvok man nusi...pt
Pasakai nesąmonę, po to bandai visą pasaulį pritempti prie savo mąstysenos?
Ir aš neturiu ką pridurti. 8)
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 3:39 pm

sai rašo:
Gabrielius rašo:
sai rašo:
Gabrielius rašo:
sai rašo:
Gabrielius rašo:
tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... :bb: bet vėlgi nepriimkite to asmeniškai, tai tik mano nuomonė...
Tavo nuomonė prasilenkia su realybe. Varžybos vyksta ir Indijoj.
sai kiek laiko Britanija valdė Indiją? Nors tai nevisai svarbu, svarbu kiek jie per tą liaką spėjo prišikti ten... Tai sorry, kur mano teiginys prasilenkia su realybe? Vandens keitimasis - Page 2 940505
Atėjo anglai, nieko nežinodami apie jogą, ir pradėjo Indijoj rengti jogos varžybas? 8)

Atėjo sai su savo VIENINTELE teisia ir neapskundžiama nuomone ir patapo Dievu...
Taip pat būtų galima pasakyti ir apie tai, kad atėjo Hitleris į valdžią kažkokiais tai metais dorai nieko nežinodamas nei apie žydus, nei apie lenkus ir paskelbė jųjų galabijimo varžybas... Arba dar galima pasakyti, kad tvatijo amerikonai baltieji juodškius (jokios rasinės potekstės) paskui ar tai užsikniso patys, ar pamatė, kad iš to neblogai galima pasipelnyti ir ištraukė juodųjų kvartalų klubų bliuzą į plačiasias mases, ko pasekoje šiandien turime dafiga pigaus Rithm&Blues, o tikrasis bliuzas baigia numirti... Sorry bet neturiu apie ką diskutuoti... ir man visiškai nesvarbu sai, ką nori tą ir galvok man nusi...pt
Pasakai nesąmonę, po to bandai visą pasaulį pritempti prie savo mąstysenos?
Ir aš neturiu ką pridurti. 8)

sai prašau argumentuoti savo žodžius prieš mėginant paneigti kažkieno pasisakymą, nes galima būti pakančiu, galima nekreipti dėmesio kada mažas šunytis amsi, bet kada jis pradeda šlapintis ant tavo batų ir kandžiotis sorry...
Pasiskaityk apie Britanijos koloniją Indijoje ir jos įtaką Indijos kultūrai, ką jie paliko ir ką jie pasiėmė....
Man tempti pasaulio į save nereikia, nes labai jau nedėkingas tai reikalas, lygiai taip pat kaip ir mėginti jį nustumti nuo savęs...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 07, 2009 5:41 pm

Manau supranti rusiškai, iš rusų wikipedijos:
Йога-спорт — вид спорта на основе ритмической гимнастики и аэробики, в котором основными элементами являются асаны. Распространён в Индии и Южной Америке.

Также йога-спортом называется направлением йоги, разработанным на основе Аштанга-йоги, где практикуются асаны в потоках.

Йога-спорт создан под эгидой различных федераций йоги Индии в целях популяризации йоги.

Ir Britanijos įtaka čia ne prie ko. Ne prie ko ir kiti baltieji. Ir kiniečiai čia ne prieko. 8)
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 8:07 am

Citatos iš vieno diskusijų forumo

Joga tikrai ne pasiekimų varžybos, bet ir ne teoriniai plepalai!
O gabumai, savybės, talentas, (emocijų, pranajamos valdymas, savo būsenų valdymas ir t.t. )niekados nebuvo kliūtis - nesąmonės kažkokios!

Ant galvos stovėti fiziologai rekomenduoja ne ilgiau trijų minučių!
Jogos varžybos, tai pasityčiojimas iš jogos, patologinio proto surogatas.

Kokią įtaką, turėjo Vietnamo, karas Vietnamui ir vadinamiems vaduotojams, jokios? Nieko nepaliko ir nieko iš ten neišsinešė ir nieko nepakeitė?
Kokią įtaką turėjo Britų įsikišimas į Indijos kultūrą, ka paliko ir ką išsinešė... nieko?
Kokią įtaką turėjo "baltųjų" genocidas prieš pietų Afriką, kurį tas pats "baltasis" žmogus,kad pateisintų savo visiškai nepateisinamus ir nepaaiškinamus veiksmus pavadino įmantresniu žodžiu apartheid'as... vėl niekas ir nieko?
Vien žuo nesuprantu ir nematau reikalo tai daryti tik man kyla vienas klausimas ar tu išties esi toks visiškas imbicilas ir infantilas, ar tik tokį megini pavaizduoti,kad įtvirtintum savo reikšmingumą aplinkinių akyse?
sai nusikelk kojas nuo sprando ir pažvelk toliau savo šiknaskylės, arba bent jau pakelk galvą horizonto link...
... išeinu gyventi bo vėl pradedu sirgti senom ligom...tsakant "šunys loja, karavanas eina"
Sekmės...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 11:21 am

Komentarų tokiem postam manau nereikia. 8)
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 2:45 pm

Be žodžių........
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 3:13 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 4:51 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] - pasidomėk.
Ko toks užsiparnęs?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 08, 2009 8:59 pm

Gabrielius rašo:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ir kaip indijos istorija gali pagrįsti tavo žodžius? :"...tik "baltasis" ir tegalėjo iš jogos padaryti sportą... "
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vandens keitimasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vandens keitimasis   Vandens keitimasis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vandens keitimasis
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: