Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 2:55 pm

Sveiki, visu pirma atleiskit uz nelietuviskas raides, ne Lietuvoje randuosi.
Visu antra, su sventem! :santa:

Turiu abejoniu del ispildytu noru. Pateiksiu pavyzdziu, kad butu lengviau perteikti mano abejones.
Pirma situacija: norejau vienos knygos, radau ja kazkieno palikta, nedvejojau, pasiemiau, nezinojau kieno ji ir man nelabai rupejo, gavau ko norejau ir dabar dar neturiu jokiu abejoniu del sio veiksmo.
Antra situacija: Ruosiausi pirkti mobiluji telefona, nuejau i salona, issirinkau, kita diena sutareme su pardaveja susimoketi ir atsiimti, truko kazkokiu dokumentu. Ta pati vakara sporto klube randu toki pat telefona. Klube lankausi menesi, daugmaz pazystu zmones ir numanau kieno telefonas. Atidaviau savininkui. Kita diena is parduotuves pasiemiau savaji, nupirkta telefona. Su tuo vaikinu dabar puikiai sutariame. Abejoju ar teisingai pasielgiau.
Trecia situacija: Ivyko pries pora dienu. Vaiksciojau po prabangias parduotuves, kaip ir Zeland'as patare antrojoje knygoje, patiko kostiumas. Kita vakara randu pakabinta kostiuma ant tvoros priesais mano namo iejima (turbut kazkas paliko, namas su 6 seimom, nei vieno is ju nepazystu), su vardu, ne mano. Kostiuma palikau vietoje, buvo velyvas vakaras, ne nepagalvojau kazka su juo daryti, mano priziuretojas miegojo taip pat. Ryte atsibudus pirma mintis - kostiumas, kuri palikau. Turbut koks pasalietis pasieme, o gal ir savininkas. Abejoju ar teisingai pasielgiau.

Iskyla dilema. Ar reikejo man pasiimi antrame ir treciame variante man duotus daiktus? Nes mane kankina dvejones, kaip reikejo pasielgti. Sazine pas mane dar veikia Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? 899303 Gal tai buvo budas nubausti tuos zmones ir paskatinti mane? Ar cia mano isorinis ketinimas lipo per kitu galvas, kad gautu man, ko norejau? :roll:
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 3:21 pm

Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? 899303 labas

ar tik ne svytuokle tave cia gaude? :diabls: ....nu o kad stipriai nepapuolei - saunuolis. Taciau tai kad tave jaudina tie palikti daiktai rodo jog svytuokle laiko visgi.

Dabar pagalvok kaip tavo veiksmai atsispindes tavo gyvenimo veidrodyje? ar tu noretum kad kas nors su tavimi taip pasielgtu? tu tik pasidejai skaityta knyga ateini o jos jau neber. :bye2:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 4:27 pm

Gambi, įdomiai gyveni :sunn: ir Tavo pasaulis labai šmaikščias pamokas Tau parūpina...

O kad sąžinę turi šaunu ir nereikia neigti tai, juk ji pats ištikimiausias pagalbininkas kartu su jausmais ir emocijomis...
Stebėk analizuok juos ir daug įdomaus apie save sužinosi, svarbiausia, kad būtum pats savimi patenkintas, jaustum vidinį komfortą ir ne kitų žmonių sąskaita Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? 940505, juk pasaulis dosnus ir gausus, visiems užteks.

Linksmai Tu čia apie kitų baudimą ir savęs skatinimą, patiko.
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 8:01 pm

Sveiki visi, Sonata uzsuko apsidairyti :sunnys:
Na tokios gyvenimiskos isdaigos, butu lakios fantazijos padarinys tam kas neskaites transerfingo... bet as sutinku su Edmundo nuomone, kad tai majetnikas bando tave suvylioti uzsidejas pastabaus tavojo pasaulio kauke. Galima sakyti jis pasiule sausainuka tu ji pajemei ir tame nera nieko blogo jei sveciuojesi, bet veliaujis pasiule tau kaip sveciui pasinaudoti dar keliomis vaisemis, kuriomis noretu tave dar labiau sugundyti, kitaip tariant padariti tave tipo sveciu seimininku, bet tu saunuolis, kad paklausei pirmojo vidinio jausmo o ne sazines atsikalbinejimu poto.taigi ir tas majetnikas panaudojo netinkama buda taves sugundymu... O kai tavasis pasaulis tave lepins tai jau garantuoju , kad pajusi tikraja palaima ir dziaugsma imdamas dovana... Tai tik manoji asmenine nuomone Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? 899303
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 9:24 pm

Oi kaip teks atidirbinėti už tas "dovanas".
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeTr. 12 31, 2008 6:18 am

sai rašo:
Oi kaip teks atidirbinėti už tas "dovanas".

Jei tik nori sai, jei tik nori... Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? 940505

Štai prieš porą dienų gavau "sprigtą per nosį", supratau už ką, susitaikiau, padariau įšvadas, paleidau, padėkojau už pamoką ir netrukus gavau tokią neįkainojamą dovaną, kad ir dabar dar galva sukasi...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Svečias
Svečias




Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeTr. 12 31, 2008 12:42 pm

Gabrielius rašo:
Štai prieš porą dienų gavau "sprigtą per nosį", supratau už ką, susitaikiau, padariau įšvadas, paleidau, padėkojau už pamoką ir netrukus gavau tokią neįkainojamą dovaną, kad ir dabar dar galva sukasi...
Viskas surežisuota nuo sprigto iki dovanos, kad tik paimtum.
Atgal į viršų Go down
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 10:02 pm

Dėkui už atsakymus, apie švytuokles nė nepagalvojau Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? 899303
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?   Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ka daryti su gautu norimu daiktu, jei zinai, kad jis yra kito?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: