Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Komforto zona

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 8:23 am

Noriu aptarti kaip sekasi plėsti, stebėti ir gyventi "naujoj" komforto zonoj.

Man patinka stebėti savo emocijas ir jausmus, nes labai įdomių įsitikinimų randu savyje ir koks malonus jausmas, kai atrandi kokią nesąmonę, kuri taip ilgai tokia rimta atrodė.
Atgal į viršų Go down
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeSk. 01 11, 2009 3:15 pm

Aš stebiu kiek pavyksta savąją komforto zoną. Plečiu savo pažinimo ratelį, kaip sakant, dairausi daugiau aplinkui, stebiu kaip jaučiuosi. Ir įleidžiu man pasiūlytų naujovių Komforto zona 899303
Ketinu išmokti sąmoningą sapnavimą, komforto zonos plėtimo tikslais. Keista, bet kaip Vadimas minėjo į šiaurę man nelabai miegasi, jau porą dienų bandau, atsigulu ir galvą ima skaudėt, atsigulu kaip gulėjęs iki šiol - puiku. Gal dėl to, kad kompiuteris prie pat galvos šiaurėje, arba per daug sureikšminu kur miegoti :rabbit: :scratch:

Kokių dar komforto plėtimo galimybių žinote?
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 4:08 pm

Komforto zona, kaip suprantu, yra būsena, kai jautiesi gerai, saugiai ir esi laimingas. Visi neigiami jausmai, sąžinės kirminiukai ir susierzinimo priepuoliukai turi priežastis. Va ir bandau gaudyti save, labai įdomu, kai supranti, kad kaip robrotas ilgą laiką darei kažką, kas neteikė pačiai jokio pasitenkinimo. Dariau tai, tik iš pareigos arba įsitikinimo, kad tai yra teisinga, kad taip reikia. Pasakai "Ne" ir tiek daug visko atkrenta....Ir įdomiausia, kad kai pasakai "Ne", be pykčio, nemotyvuodama, taikoje su savimi viskas pavyksta...

Gambi, jeigu kyla kokių tai problemų į kurią pasaulio pusę galvą dėti, nekovok ir nesiparink, miegok galvą dėdamas ten kur gerai miegasi. Svarbiausia pačio būsena pabudus, o ne taisyklės.
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 5:24 pm

O man žinokit padėjo lovos perstaymas reikiama kryptimi, miegu mažai, bet labai kokybiškai... Bet čia tu Nemi eilinį kartą teisi :labas: , reikia klausyti savęs...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 7:38 pm

Komforto zona ir "gyvenimo pelke" kazkuria prasme yra sinonimai. Geriau bukime keleiviais ir neuzmikime konforto zonose.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 7:56 pm

edmundas rašo:
Komforto zona ir "gyvenimo pelke" kazkuria prasme yra sinonimai. Geriau bukime keleiviais ir neuzmikime konforto zonose.

Tai pala Edmundai, kaip dabar išeina, nejau visą savo egzistencijos laiką šioje materealioje realizacijoje turi jausti diskomfortą, kad siela neužmigtu? :nzn: Atleiskit gerbiamasai, bet jei taip, tai drįstu su tamsta nesutikti.
Biški ne į temą, o gal ir į temą: :blyn: ...
Apskritai TS atskleidė man daugelį dalykų, apie kurios anksčiau bijodavau pagalvoti, nes gink Dieve ką aplinkiniai pasakys, o dar ir pats Dievas skels kokį žaibą į kaktą.
Dabar viskas paprasčiau, dabar aš žinau, kad esu mažytė Jo dalelytė ir viskas kas aplink taipat yra Jo dalelytė, Jis yra visame kame... esu čia tam, kad džiuginčiau Jį šio pasaulio gerybėmis ir kasdieniais savo gerais darbais, dar žinau, kad Jam nėra jokio reikalo bausti mane už kažką, nes Jis davė man pasirinkimo teisę, priimti Jo meilę arba gyventi be jos ir tiek...
Aš priėmiau, o Jūs? Aišku tai visiškai ne mano reikalas ir nebūtina į šį klausimą atsakyti
:vink:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 8:28 pm

Komforto zona veikia panasiai kaip anksti ryte sunku buna islipti is lovos ... kambary salta. Tai ka dabar geriau nemiegoti? kad nereiketu ryte lipti is sitos lovytes? Ne .. mes keliames prausiames darome manksta.. tiek daug idomiu dalyku musu laukia juk. Tiesiog mes is vienos komforto zonos pereiname i kita... jei gulinesime lovyteje kazin ar relizuosime save.

Net jei mes visa gyvenima padarysime komfortabiliu kur galima bus guleti lovyteje ir saldaniukai patys i burnyte leks. gal but kuri laika ir bus faina ... bet kazkuriuo momentu siela liudeti prades..

Nesenai teko susitikt su idomiu zmogumi tueinciu paranormaliu gebejimu. Jis man papasakojo kaip jam siule ezoterini bizni daryti, ty. pinigelius kalti. Jis ir sako tiems verslininkams - kam? man to visai nereikia as kitu dalyku siekiu.

Tiesiog bet kuris tikslas kurio mes siekiame siame materialiame pasaulyje kad ir koks ikvepiantis butu siame musu vystimosi etape. Sekanciame etape jis gali tapti panciais. Butent todel vieni zmones siekia daug pinigu... kiti dar didesni malonuma patiria atsisakydami ju. Treti siekia sloves, ketvirti atsisako sloves. Sakoma jog tik vienas tikslas niekada netaps panciais - Dievo pazinimo siekimas.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 9:36 pm

edmundas rašo:
Komforto zona veikia panasiai kaip anksti ryte sunku buna islipti is lovos ... kambary salta. Tai ka dabar geriau nemiegoti? kad nereiketu ryte lipti is sitos lovytes? Ne .. mes keliames prausiames darome manksta.. tiek daug idomiu dalyku musu laukia juk. Tiesiog mes is vienos komforto zonos pereiname i kita... jei gulinesime lovyteje kazin ar relizuosime save.

Net jei mes visa gyvenima padarysime komfortabiliu kur galima bus guleti lovyteje ir saldaniukai patys i burnyte leks. gal but kuri laika ir bus faina ... bet kazkuriuo momentu siela liudeti prades..

Nesenai teko susitikt su idomiu zmogumi tueinciu paranormaliu gebejimu. Jis man papasakojo kaip jam siule ezoterini bizni daryti, ty. pinigelius kalti. Jis ir sako tiems verslininkams - kam? man to visai nereikia as kitu dalyku siekiu.

Tiesiog bet kuris tikslas kurio mes siekiame siame materialiame pasaulyje kad ir koks ikvepiantis butu siame musu vystimosi etape. Sekanciame etape jis gali tapti panciais. Butent todel vieni zmones siekia daug pinigu... kiti dar didesni malonuma patiria atsisakydami ju. Treti siekia sloves, ketvirti atsisako sloves. Sakoma jog tik vienas tikslas niekada netaps panciais - Dievo pazinimo siekimas.

Bet Edmundai ar tau neatrodo, kad tik pažinęs save, pažinsi Dievą? Neįžeidžiant nevienos religijos... :friendz: :druzba:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 10:18 pm

Butent Komforto zona 899303 tik pazindamas save pazinsi Dieva, kuris yra viskas ir visur. Bet noriu paskyti jog tas pazinimas turi savo etapus. Deja jie taip pat yra kaip lipnios komforto zonos. Kiekviena komforto zona siulo savo saldzius lipnius malonumus prie kuriu kaip museles prilimpa sielos. Kiekviena religija pateikia tam tikras saves pazinimo pakopas, o ir kiekviena religija yra kaip pati pakopa :mnb: . Yra nereliginiu judejimu jie irgi yra kaip pakopa su savo saldumynais. Butent todel Krishna (Absoliutas) Bhagavad Gitoje ir sako - atmeskit visas religijas ir tiesiog atsiduokit Man... zaiskit su Manimi, gyvenkit su Manimi :heartz:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 10:55 pm

edmundas rašo:
Butent Komforto zona 899303 tik pazindamas save pazinsi Dieva, kuris yra viskas ir visur. Bet noriu paskyti jog tas pazinimas turi savo etapus. Deja jie taip pat yra kaip lipnios komforto zonos. Kiekviena komforto zona siulo savo saldzius lipnius malonumus prie kuriu kaip museles prilimpa sielos. Kiekviena religija pateikia tam tikras saves pazinimo pakopas, o ir kiekviena religija yra kaip pati pakopa :mnb: . Yra nereliginiu judejimu jie irgi yra kaip pakopa su savo saldumynais. Butent todel Krishna (Absoliutas) Bhagavad Gitoje ir sako - atmeskit visas religijas ir tiesiog atsiduokit Man... zaiskit su Manimi, gyvenkit su Manimi :heartz:

Duok penkis žmogau :friendz: :druzba: , nes mes kalbame apie tą patį , vienintelis skirtumas tas, kad tu įvardiji Jį, o man užtenka žinojimo, kad Jis yra visame kame, kad jis yra meilė ir, kad aš esu viso to dalelytė, o vardai tai tik proto žaidimai...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 12:02 am

:druzba:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 11:38 am

Aš suprantu, kad komforto zona yra būsena, kai siela "dainuoja", protas " ploja katučių", o emocijos ir jausmai yra teigiami ir nekyla jokių abejonių, kad esi tas kas esi ir esi ten kur reikia būti...
Kaip to siekti?
Klausyti sielos balso, o ji kalbasi su mūsu protu emocijomis ir jausmais...
Jeigu gulėdamas lovoj lukšteni saldainius ir tame nejauti jokio diskomforto, puiku, reiškia tavo sielai reikia ir tokios patirties.
Kas blogai, o kas gerai, kas teisinga, o kas klaidinga - tai tik stereotipai, nuo kurių ir bandom išsilaisvinti.
O kaip gali pažinti Dievą, jeigu nepažindamas savęs elgiesi tik "teisingai"?
Koks skirtumas kur aš jausiuosi nelaiminga ar gulėdama lovoje ar atlikdama primestas man pareigas, esmė yra kaip aš jaučiuosi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 12:44 pm

Vistik, manau, reikėtų atskirti psichologinį komfortą nuo fiziologinio.
Gulėdamas ant sofkutės ir valgydamas saldainius jausi psichologinį komfortą (galima sakyti ego jaus komfortą), bet kūnas jaus diskomfortą.
Kitu atvėju žmogus, darantis asanas, jaus šiokį tokį psichologinį diskomfortą, bet kūnas bus komforto zonoj.
Atgal į viršų Go down
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 12:48 pm

Tai kurio konforto reikėtų siekti? Ar abiejų? Ir kuris svarbesnis, ar abu jie svarbūs? :shock:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 1:20 pm

Gambis rašo:
Tai kurio konforto reikėtų siekti? Ar abiejų? Ir kuris svarbesnis, ar abu jie svarbūs? :shock:
Kol žmogus nesusitvarkęs su ego, psichologinio komforto siekimas gali kenkti kūnui.
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeTr. 01 14, 2009 1:55 pm

Gambi, pabandyk pasiekti pirma psichologinį komfortą, o po to fiziologinį, pajautęs abu paklausk savęs ar pajutai skirtumą ir kas pačiam yra svarbiau. Atsakyti į savo klausimus gali tik tu pats, nes esi ypatingas.
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:03 am

Gabrielius rašo:
edmundas rašo:
Butent Komforto zona 899303 tik pazindamas save pazinsi Dieva, kuris yra viskas ir visur. Bet noriu paskyti jog tas pazinimas turi savo etapus. Deja jie taip pat yra kaip lipnios komforto zonos. Kiekviena komforto zona siulo savo saldzius lipnius malonumus prie kuriu kaip museles prilimpa sielos. Kiekviena religija pateikia tam tikras saves pazinimo pakopas, o ir kiekviena religija yra kaip pati pakopa :mnb: . Yra nereliginiu judejimu jie irgi yra kaip pakopa su savo saldumynais. Butent todel Krishna (Absoliutas) Bhagavad Gitoje ir sako - atmeskit visas religijas ir tiesiog atsiduokit Man... zaiskit su Manimi, gyvenkit su Manimi :heartz:

Duok penkis žmogau :friendz: :druzba: , nes mes kalbame apie tą patį , vienintelis skirtumas tas, kad tu įvardiji Jį, o man užtenka žinojimo, kad Jis yra visame kame, kad jis yra meilė ir, kad aš esu viso to dalelytė, o vardai tai tik proto žaidimai...

Gabrieliau o tu esi mano proto zaidimas? o tau tavo vaikai yra tavo proto zaidimas? :scratch:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 7:30 pm

Taip, jei tu mane vadini Gabrieliumi, nes tikras mano vardas Raimondas Komforto zona 940505 bet ne apie tai kalba aš norėjau pasakyti, kad nėra jokio skirtumo ar tu Dievą vadini Krišna, ar Alachu, ar Kristumi, visa esmė tame, tu įsileidai į savo širdį Jo meile, ar ne...tu suvokei, kad jis yra ne kažkoks asmuo, o visa kas supa mus ir ko neaprėpia mūsų žvilgsnis ir protas...
Kas liečia vaikus tai čia tu truputi ne į temą, bet atsakysiu, kad tikrais vardais juos retokai vadinu, dažniausiai kaip nors sumažybinu arba išvis kokiais mielais, švelniais padarėliais pavadinu, bet nuo to mano jausmai jiems nesikeičia.
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:13 pm

Reikalas tas Raimondai jog Dievas nuo Savo vardo nesiskiria, ne taip kaip tu ir as ir musu vaikai.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 9:25 pm

edmundas rašo:
Reikalas tas Raimondai jog Dievas nuo Savo vardo nesiskiria, ne taip kaip tu ir as ir musu vaikai.
Edmundai jei tik tau geriau taip, tai tebunie taip, jug žinom, kad galimi visi variantai...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitimePen. 01 15, 2010 2:33 pm

Po metų nuo temos užvedimo, sugrįžtu prie komforto zonos :flower:

Nepaisant to, kad kiekvienas savaip supranta komforto zoną, aš pati noriu pasidalinti tuo ką pajutau.

Išties, kai sutelkiau dėmesį į pojūčius, gavau ir rezultatus, kurie mane nustebino. Tai va, pasirodo, kad mano komforto zona, kai ją pati ištyriau Komforto zona 780723 ne tokia jau man komfortabili pasirodė. Teisingiau galėčiau ją pavadinti kaip įpročių zona. Joje aš jaučiuosi kaip įprastai, bet įprastai, tai dar ne visai komfortas Komforto zona 780723 Žodžiu, atlikus kelis bandymus su savo pojūčiais, išsiaiškinau, kad tai, kas įprasta, ne visad gali teikti malonumą. O komforto pojūtis atsirado tada, kai pasielgiau, ar leidau sau patirti kažką, visai naują. Elgiesi diena iš dienos taip, kaip visada, ir atrodo, kad būtent tai yra geriausia, ir koks kaifas, kai atrandi savyje visai naujas ribas ir galimybes.
Dabar greičiau, aš linkusi manyti, kad komforto zona yra tai į ką einu, o iš ten iš kur einu yra įpročio zona. :flower: :study:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Komforto zona Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komforto zona   Komforto zona Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Komforto zona
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: