Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Zmoniskumas - be jo niekur

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Zmoniskumas - be jo niekur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Zmoniskumas - be jo niekur   Zmoniskumas - be jo niekur Icon_minitimeŠt. 01 17, 2009 10:36 am

Yra toks zodis "zmoniskumas" paprastai jis reiskia kad mes nesame tobuli ir esame linke klysti, po to pasitaisyti. Zmoniskumas taip pat reiskia - paprastuma. Neityketina savybe - paprastumas.

Zeland duoda super technika kaip tokiais patapt tai - freilingas.

Forume vyksta daug diskusiju apie praktika ir nepraktika. O apie santykius niekas nediskutuoja o juk be to mes tapsime ne ant zemes vaikstanciais transerferiais - greiciausiai mes patys save taip vadinsime nors is tikro tokiais nebusime.

Kaip sekasi praktikuoti freilinga? :buckis:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Zmoniskumas - be jo niekur Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zmoniskumas - be jo niekur   Zmoniskumas - be jo niekur Icon_minitimeSk. 02 01, 2009 11:06 am

Edmundai, zmoniskuma as nuo pat pradzios suprasdavau taip..Kad tai yra buti tuo kaip visi sako.Pvz: buk zmoniskai apsirenges, daryk zmoniskas isvadas ir daug tokiu paciu pasakymu. Taip buvo mano mamos auklejmas ir as tik dabar supratau ka ji norejo man pasakyti tuo...
As niekada neturejau dideliu problemu su santykiais, bet akivaizdziai maciau artimuju ar draugu kliucius... As niekada neturejau priesu ir tu zmoniu kuriu negaliu matyti arba nekenciu, taip nesiginciju, kad kiekvienas zmogus turi tam tikra apybudinima mano galvoje, bet tai nereiskia, kad jis toks kaip as galvoju ir suprasdama tai as duodu laisva bendravima tiek savo virsininkui tiek mano vyrui tiek bendradarbei, tiek draugei... O kai zmogus jaucia laisve bendrauti, tada bendravime isnyksta kazkokie pasaliniai efektai, kaip emocijos, normos ir kitka. Tada zmogus kalba is sirdies ir as manau, kad tai pats turiningiausias bendravimas ir santykiai.
Atgal į viršų Go down
 
Zmoniskumas - be jo niekur
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: