Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 depresija ir nerimas

Go down 
+7
mintis
Raimondas Rozenbergas
arh
Romeo
Gambis
Neringa M.
nondescript
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 13, 2009 8:38 pm

arh man tas atskaitos taškas labai aiškus, tai ta kibirkštėlė, kuri užveda visą mechanizmą, o kas tai, to nevienas mokslas nepaaiškino ir nepaaiškins, nes kai tik atsiras atsakymas į vieną klausimą tuoj kils "n" klasuimų kodėl būtent toks, o ne kitoks tas atsakymas....
Vienas dalykas džiugina, kad pagaliau gavosi pozityvi diskusija, nors esi visai kitų pažiūrų žmogus. Ačiū :labas:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
sai

sai


Pranešimų skaičius : 11
Reputation : 1
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 5:50 am

arh rašo:
Gabrielius rašo:
Atvirai pasakius, man nuoširdžiai tavęs gaila, nes esi akivaizdus Fa# ieškotojas....Dar kartą perskaityk ankstesnį mano postą jis papildytas...
Sekmės ieškant atsakymu į rūpimus klausimus, mano manymu daugelis iš čia esančių jau rado...

Man patinka sutikti tikrai prasvitusia asmenybe kuri zino geriau uz mane kas man aisku ir kas neaisku depresija ir nerimas - Page 2 940505 Kaskodel tokie zmogeliukai po pirmu inirtingu metu ezoterikoje , staiga pradeda numatyti kas ko vertas ir kas ka is saves vaizduoja.Sveikintina, tik sekantis ju ciklas apsoliutus atbukimas realybes atzvilgiu.Nieko , kai euforija praeis , geriausiu atveju numosite ranka.Blogiausiu , gili depresija su vidiniu poreikiu issiaiskinti kas jus ikiso i tokia juoda skyle depresija ir nerimas - Page 2 371261 Stai cia ir pamatome kaina tu teoriju kurias anksciau deklaravome kaip realybe , bet realiai jos neveikia arba neduoda to ko mes norime depresija ir nerimas - Page 2 940505
Tokie jau tie žmonės.
Linkę tikėto, o ne atsimerkti. 8)
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 6:14 am

sai rašo:
arh rašo:
Gabrielius rašo:
Atvirai pasakius, man nuoširdžiai tavęs gaila, nes esi akivaizdus Fa# ieškotojas....Dar kartą perskaityk ankstesnį mano postą jis papildytas...
Sekmės ieškant atsakymu į rūpimus klausimus, mano manymu daugelis iš čia esančių jau rado...

Man patinka sutikti tikrai prasvitusia asmenybe kuri zino geriau uz mane kas man aisku ir kas neaisku depresija ir nerimas - Page 2 940505 Kaskodel tokie zmogeliukai po pirmu inirtingu metu ezoterikoje , staiga pradeda numatyti kas ko vertas ir kas ka is saves vaizduoja.Sveikintina, tik sekantis ju ciklas apsoliutus atbukimas realybes atzvilgiu.Nieko , kai euforija praeis , geriausiu atveju numosite ranka.Blogiausiu , gili depresija su vidiniu poreikiu issiaiskinti kas jus ikiso i tokia juoda skyle depresija ir nerimas - Page 2 371261 Stai cia ir pamatome kaina tu teoriju kurias anksciau deklaravome kaip realybe , bet realiai jos neveikia arba neduoda to ko mes norime depresija ir nerimas - Page 2 940505
Tokie jau tie žmonės.
Linkę tikėto, o ne atsimerkti. 8)

Mielas sai man jau tikėti nebereikia, nes... nesvarbu.
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
sai

sai


Pranešimų skaičius : 11
Reputation : 1
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 6:24 am

Gabrielius rašo:
sai rašo:
arh rašo:
Gabrielius rašo:
Atvirai pasakius, man nuoširdžiai tavęs gaila, nes esi akivaizdus Fa# ieškotojas....Dar kartą perskaityk ankstesnį mano postą jis papildytas...
Sekmės ieškant atsakymu į rūpimus klausimus, mano manymu daugelis iš čia esančių jau rado...

Man patinka sutikti tikrai prasvitusia asmenybe kuri zino geriau uz mane kas man aisku ir kas neaisku depresija ir nerimas - Page 2 940505 Kaskodel tokie zmogeliukai po pirmu inirtingu metu ezoterikoje , staiga pradeda numatyti kas ko vertas ir kas ka is saves vaizduoja.Sveikintina, tik sekantis ju ciklas apsoliutus atbukimas realybes atzvilgiu.Nieko , kai euforija praeis , geriausiu atveju numosite ranka.Blogiausiu , gili depresija su vidiniu poreikiu issiaiskinti kas jus ikiso i tokia juoda skyle depresija ir nerimas - Page 2 371261 Stai cia ir pamatome kaina tu teoriju kurias anksciau deklaravome kaip realybe , bet realiai jos neveikia arba neduoda to ko mes norime depresija ir nerimas - Page 2 940505
Tokie jau tie žmonės.
Linkę tikėto, o ne atsimerkti. 8)

Mielas sai man jau tikėti nebereikia, nes... nesvarbu.
Nes tikėjimas suleidęs šaknis.
Net pats to nejauti.
Pabandyk iš šono savo laiškus paskaityti. Nors, ta funkcija, turbūt, išjungta. 8)
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 6:33 am

sai tau geriau žinoti ir matyti ką aš matau ir kas pas mane išjungta ir ijungta, nes tu toks blaiviai mastantis ir viską matatantis, kad net baisu darosi depresija ir nerimas - Page 2 899303 Tikėjimo reikia tokiems kaip tu, nes jie bijo, kad gali būti neteisūs, o man atvirai pasakius nesvarbu, teisus dėl kitų ar ne, svarbu tai, kad teisus savo atžvilgiu, o tai jau ne tikėjimas...
Tik va vis neatsispiriu pagundai su tavim čia blevyzgoti, va čia tai aš labai neteisus, nes visiškai beprasmiškai taškau energiją į visas puses....
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 8:46 am

Gabrielius rašo:
arh man tas atskaitos taškas labai aiškus, tai ta kibirkštėlė, kuri užveda visą mechanizmą, o kas tai, to nevienas mokslas nepaaiškino ir nepaaiškins, nes kai tik atsiras atsakymas į vieną klausimą tuoj kils "n" klasuimų kodėl būtent toks, o ne kitoks tas atsakymas....
Vienas dalykas džiugina, kad pagaliau gavosi pozityvi diskusija, nors esi visai kitų pažiūrų žmogus. Ačiū :labas:

Atskaitos taska turejau kai kita.Paaiskinsiu : Mokslas kad ir kiek jis bebutu "uzsisukes pats ant saves " turi ir geru savybiu kuriu neimanoma paneigti.Klausiausi keleta krisnaizmo lekciju , nepamenu autoriaus , jis puikiai ipaiso mokslinius faktus su pateikiamomis tiesomis.Religija savo pradzios taske visada bando maksimaliai atspindeti aplink ji supanti pasauli , Visapusiskai, kad zmogus suprastu ,kaip jis isipaiso i ta sistema , kokia jo vieta ir kur jam judeti.Mokslas apraso ta pacia sistema naudojant jam prieinamus terminus ir supratimus , is dalies Sistemos niekuom nesiskiria isskyrus viena niuansa kuris viena daro neperspektyvia , o kita nesustojanciai besivystancia.Tai Tikslas.Mokslas pakolkas aiskinasi judejimo priezastis ir jo istorija , taip po truputi simuliuodamas galimybes istekancias is gautu rezultatu , konstantu.Tuo tarpu religija duoda judejimo krypti, o stai judanciam paciam reikia issiaiskinti kas is kur atsiranda.Judejimas nera linijinis , tai svarbu nepamirsti.Sistemos turi tiek salycio tasku , kad daugelis net neisivaizduoja , bukai atmesdamas tai kas yra vieninga.Kiekviena informacija turi savo vieta po saule ir isipaiso i visuma.

Atskaitos taskas Gali buti tik realios kategorijos.O ne musu traktuotes.Todel daugelyje religiju duodamas etapiskps sistemos tam kad nuo subjektiviu supratimu ir asmeniskumu pereiti prie objektyviu.Vienu kartu to pamatyti neimanoma , ir kalbeti apie kibirksti kuri uzsuka visa judejima juokinga.Ji yra , taip.Bet vienetai ja pamate tokia kokia ji yra , visi mato tik savo traktuotes , o ne ja pacia.Tai reiketu skirti.
Atgal į viršų Go down
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:11 am

mintis rašo:
Aš čia kaip Jūs moksliškai mediciniškai nemokėsiu pažerti teiginių apie depresiją ir nerimą, bet... pabandysiu trumpai kita linkme.
Neseniai buvau seminare "Antitinginystė" (ten susirinkusieji svaičiojomės kokie tinginiai eina į tokius seminarus - na čia irgi ne apie tai). Tai va - šio seminaro metu dėstytojas užkabino depresijos temą. O tiksliau aiškinomės kaip bet kuris žmogus priima sprendimus kokioje nors konkrečioje situacijoje. Jis įvardino tris sprendimo pasirinkimo variantus: teigiams, neigiamas ir jokio sprendimo. Kai žmogus nepasirenka jokio sprendimo - jį užvaldo abejonės, nerimas, atsiranda, išsirutulioja depresija. Neigiamas sprendimas bent jau duoda kančią ir karčią pamoką, iš kurios žmogus turėtų pasimokyti. Teigiamas sprendimas veda žmogų prie sėkmės ir jis įgauna drąsos, bei pasitikėjimo savimi.

Destitojas jusm nepapasakojo depresija ir nerimas - Page 2 899303 Samone visada padaro sprendima , Visada.Kitas reikalas , kad energija , informacija turi savybe pastoviai teketi , tode kunas ( kuris turi energija ) privalo atlikti darba.Tada neatsiranda kitas energijos ipatumas - Entropija.Destitojas taip pat nepasake apie dar viena dalyka , kad peaktivizuota samone , nors ir visada pasirink sprendima iveda kuna i hiperaktivuma , kurio priesinga funkcija visada bus depresija.Taigi ledas labai plonas depresija ir nerimas - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:25 am

Perskaičiau postą ir taip linksma pasidarė, nes arh yra teisus depresija ir nerimas - Page 2 780723 , mano sąmonė išties iš karto priėmė sprendimą, labai greitai, ant smūgio, geras :cheers: Kaip aš labai myliu savo pasaulį, jis toks linksmas pas mane depresija ir nerimas - Page 2 780723 depresija ir nerimas - Page 2 780723
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:27 am

Kokia prasme nagrineti suda is ko jis sudetas ir t.t.? be abejo gerai pasikapscius ten galima rasti daug geru dalyku. Taciau bendrai paemus tai yra tiesiog sudas is viskas :roll: Siuolaikinis mokslas tai ir tedaro. depresija ir nerimas - Page 2 940505

Arh kodel tu manai kad reikia visa tai zinoti? Jei tau tai idomu, mes nieko pries depresija ir nerimas - Page 2 940505
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:32 am

edmundas rašo:
Kokia prasme nagrineti suda is ko jis sudetas ir t.t.? be abejo gerai pasikapscius ten galima rasti daug geru dalyku. Taciau tai yra tiesiog sudas is viskas :roll: Siuolaikinis mokslas tai ir tedaro. depresija ir nerimas - Page 2 940505

Arh kodel jus manote kad reikia visa tai zinoti? Jei tau tai idomu, mes nieko pries depresija ir nerimas - Page 2 940505

Materealus daiktas , turi banginia prigimti , vibracijas jaigu jums tai priimtiniau.Tai stai , pakeitus bet kokio daikto faze ( tai toks taskas kureme komponuojasi tinklaine , kuri ir nusako materijos tipa , savybes jos saveika su aplinka ) ji gali pereiti i bet kokia kita busena , energija ir pan. Tu pasikeitimu principai lygus visiems ar tai sudas ar tai zmogus , ar menulis.Jaigu mokotes pazinti priezastis , t.y kodel taip o ne kitaip , mokotes keisti pasekmes. Ka beje sako ir religijos " paznat promysel Bozyj " .

Edmundai blogai studijavote moksla , priejimas nera vien tik lokalinis.Kartais zmones nusisvaicioja , ir keista darosi kaip nemato tu tarpiniu rysiu ir tiek.
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:38 am

depresija ir nerimas - Page 2 899303 as jo is viso nestudijavau ir nesiruosiu studijuoti. Todel tur but todel mes ir nesusikalbesime. depresija ir nerimas - Page 2 899303 O gal ir nereikia?
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:42 am

edmundas rašo:
depresija ir nerimas - Page 2 899303 as jo is viso nestudijavau ir nesiruosiu studijuoti. Todel tur but todel mes ir nesusikalbesime. depresija ir nerimas - Page 2 899303 O gal ir nereikia?

Kaszdyj suslik u sebia na pole agranom depresija ir nerimas - Page 2 780723 t.y kai zmogus vienapusiskas jis visada " sam sebe na ume "
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:51 am

Citata :
Kaszdyj suslik u sebia na pole agranom t.y kai zmogus vienapusiskas jis visada " sam sebe na ume "

Va, būtent, va būtent - :P :P " drugova į nedano, tolko svaji polia my i kapajem, vse my, bez iskliučeniją" :P :P - netgi tas, kuriam atrodo, kad galvoja apie kitus, galvoja savu proto, remiasi savo patirtimi ir žiūri savomis akimis...
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 9:56 am

arh rašo:
Kaszdyj suslik u sebia na pole agranom depresija ir nerimas - Page 2 780723 t.y kai zmogus vienapusiskas jis visada " sam sebe na ume "

:mock: cia man turbut [You must be registered and logged in to see this link.] poveikis :bigrin:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 5:42 pm

Aš niekaip nesuprantu tokios kategorijos žmonių (nenorėjau vartoti žodžio "kategorija", bet kito nesugalvojau) tai va nesuprantu tų žmonių kurie "ieško sliekų" ten kur jų nėra, prie viso to išrausdami svetimą daržą.... arba, nusiperka žmogelas stalinę lempą, kad apšviesti darbo vietą, bet kur tau, to negana, šauna jam "išganinga" mintis, kad reiktų išsiaiškinti kaip gi čia ta "zaraza" veikia, iš pradžių išsuka lemputė, "išmesinėja" ją, aha, čia atsakymo nėra, tada ima "mesinėti visą konstrukciją ir t.t., galiausiai imasi lupti nuo laidų izoliaciją visiškai užmiršdamas, kad neištraukė kištuko iš rozėtės, ko pasekoje gauna per nagus stiprią elektros iškrovą, vietoje to, kad būtų perskatęs vartotojo instrukciją ir naudojęs šį puikų įrenginį... bet ne sukėlia kruvą problemų sau ir dar aplinkiniams įrodinėja savo tiesas, kaip gi kitaip, jug reikia patenkinti savo nepasotinamą ego tokia vot pasaka...
Sakiau pradėsiu tokius veikėjus naudoti kaip treniruoklius, tobulinsiu "dzin" įgudžius, :lol: arba naudosiu kaip savo ego indikatorius....:idea: :bigrin: :mock: :soryy:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 6:45 pm

Gabrielius rašo:
Aš niekaip nesuprantu tokios kategorijos žmonių (nenorėjau vartoti žodžio "kategorija", bet kito nesugalvojau) tai va nesuprantu tų žmonių kurie "ieško sliekų" ten kur jų nėra, prie viso to išrausdami svetimą daržą.... arba, nusiperka žmogelas stalinę lempą, kad apšviesti darbo vietą, bet kur tau, to negana, šauna jam "išganinga" mintis, kad reiktų išsiaiškinti kaip gi čia ta "zaraza" veikia, iš pradžių išsuka lemputė, "išmesinėja" ją, aha, čia atsakymo nėra, tada ima "mesinėti visą konstrukciją ir t.t., galiausiai imasi lupti nuo laidų izoliaciją visiškai užmiršdamas, kad neištraukė kištuko iš rozėtės, ko pasekoje gauna per nagus stiprią elektros iškrovą, vietoje to, kad būtų perskatęs vartotojo instrukciją ir naudojęs šį puikų įrenginį... bet ne sukėlia kruvą problemų sau ir dar aplinkiniams įrodinėja savo tiesas, kaip gi kitaip, jug reikia patenkinti savo nepasotinamą ego tokia vot pasaka...
Sakiau pradėsiu tokius veikėjus naudoti kaip treniruoklius, tobulinsiu "dzin" įgudžius, :lol: arba naudosiu kaip savo ego indikatorius....:idea: :bigrin: :mock: :soryy:

Zinote kuom skiresi tikras ejimas i prieki nuo "pseudo " ? Tuom kad jis paremtas konkreciu rezultatu , o ne pasvaiciojimais.Pasvaicioti ir pasvaigti gali visi depresija ir nerimas - Page 2 940505
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 6:50 pm

Citata :
Tuom kad jis paremtas konkreciu rezultatu

Pvz. turit, gal galit jais pasidalinti, konkrečiais rezultatais?
Atgal į viršų Go down
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 7:25 pm

Nemi rašo:
Citata :
Tuom kad jis paremtas konkreciu rezultatu

Pvz. turit, gal galit jais pasidalinti, konkrečiais rezultatais?

Rezultatais nesidalinsiu , beto viskas ant korteles depresija ir nerimas - Page 2 780723

Kas liecia rezultatus , jie visappusiski , ta prasme , kai vyksta adekvatus vystimasis , asmenybe po leto pleciasi visose jai reikalingose sferose.Kriptis priklauso nuo motivacijos.
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 7:42 pm

arh rašo:
Nemi rašo:
Citata :
Tuom kad jis paremtas konkreciu rezultatu

Pvz. turit, gal galit jais pasidalinti, konkrečiais rezultatais?

Rezultatais nesidalinsiu , beto viskas ant korteles depresija ir nerimas - Page 2 780723

Kas liecia rezultatus , jie visappusiski , ta prasme , kai vyksta adekvatus vystimasis , asmenybe po leto pleciasi visose jai reikalingose sferose.Kriptis priklauso nuo motivacijos.

Matai koks tu šaunuolis, nesidalinsiu, o iš kitų reikalauji... depresija ir nerimas - Page 2 899303 štai ir šnipštas... gerbiamasai pasakysiu vieną dalyką, kurio turbūt pats nepastebėjai, nesi pats jau toks tvirtas savo įsitikinimuose ir žiniose, priešingu atvėju neklaidžiotum po "tokius" tinklapius, kitaip tariiant žinių daug, bet pamato/atramos joms nėra... o tamstos ego "zaškalivaiet"... ne į sveikatą tai, oi ne į sveikatą...
Ant tavo kortelės apvalus niekas, nes jei pasakyčiau nulis tai būtų kažkas, o dabar tfšššš...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 7:49 pm

Gabrielius rašo:
arh rašo:
Nemi rašo:
Citata :
Tuom kad jis paremtas konkreciu rezultatu

Pvz. turit, gal galit jais pasidalinti, konkrečiais rezultatais?

Rezultatais nesidalinsiu , beto viskas ant korteles depresija ir nerimas - Page 2 780723

Kas liecia rezultatus , jie visappusiski , ta prasme , kai vyksta adekvatus vystimasis , asmenybe po leto pleciasi visose jai reikalingose sferose.Kriptis priklauso nuo motivacijos.

Matai koks tu šaunuolis, nesidalinsiu, o iš kitų reikalauji... depresija ir nerimas - Page 2 899303 štai ir šnipštas... gerbiamasai pasakysiu vieną dalyką, kurio turbūt pats nepastebėjai, nesi pats jau toks tvirtas savo įsitikinimuose ir žiniose, priešingu atvėju neklaidžiotum po "tokius" tinklapius, kitaip tariiant žinių daug, bet pamato/atramos joms nėra... o tamstos ego "zaškalivaiet"... ne į sveikatą tai, oi ne į sveikatą...
Ant tavo kortelės apvalus niekas, nes jei pasakyčiau nulis tai būtų kažkas, o dabar tfšššš...

Sunku priestarauti visaziniui depresija ir nerimas - Page 2 780723

Isitikinimai ne mano.Stengiuosi ju neasmeninti , tuo labiau pasisavinti depresija ir nerimas - Page 2 940505 Parodikit mano klaida , paremkite ja konkreciais faktais ir as su mielu noru pripazinsiu , ir tas naujas supratimas atras vieta su kitais.
Kodel as cia ? Todel kad kartais norisi paisjuokti , tikriau pasakius taip gaunas paskaicius panasius autorius , is kuriu trykste tryksta entuzijazmas po keletos perskaitytu knygu ar keletos seminaru.

Pvz Edmundas anksciau uzsimdavo citavimu , ir labai neblogai pataikidavo is sventrasciu.Poto , pagal jo postus informacija truputi susigulejo ir jau pateikia savo supratima. ( pataisyk jai klystu )

Atskirai nei edmundas kuris remesi nenugincijamomis tiesomis ( bent anuo metu , laiku kai js buvo parasytos ) tavo kalbos ... na neturiu zodziu depresija ir nerimas - Page 2 780723 Nieko , po kiek laiko ateis ir supratimas depresija ir nerimas - Page 2 899303

ps.Pamirsau , edmundas tebejiesko ekstazes ir begalines palaimos depresija ir nerimas - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 8:17 pm

Ok, arh nebecituosiu tiesioga užduosiu keletą klausimų...:

Pirkdamas automobilį tu jį išardai, kad suprastum kaip jis veikia ar tiesiog pakanka pagrindinių dalyku (pavarų perjungimas, prietaisų skidelio funkcjos, kuro rūšis, komforto lygis ir t.t...)?
Skaitydamas, poeziją ar šiaip gerą knygą bandai išsiaiškinti kodėl autorius išdėstė žodžius/sakinius taip ar kitaip, ką jis išgyveno tuo momentu, kada užrašinėjo savo kūrinį ar tiesiog mėgaujiesi procesu todėl kad tai paprasčiausiai gražu ir miela tavo širdžiai?
Pirkdamas gėlę mylimam žmogui tu ta gėlę "išmesinėji" kad išsiaiškintum kodėl jos tokia spalva ir kodėl ji kvepia ar tiesiog perki tą, kuria mėgsta tas žmogus ir džiaugiesi kartu su juo?
Ar kada teko būti prie nuo vėžio mirštančio žmogaus ir prašyti neaišku ko, kad leistu tam žmogui kuo greičiau numirti ir kada po keletos valandų tai įvyksta tu jauti neapsakomą palengvėjimą ir gauni žinojimą, kad buvai išgirstas?
Ar kada teko pasižiūrėti į pasaulį skrendant laukan iš automobilio per priekinį jo stiklą?
O gal yra tekę ateiti į svečius, bet vietoje pasveikinimo ir vaišių gauti dvivamzdį prie smilkinio?
Tai mielas drauge, gal kitą kartą prieš pasijuokdamas gerai pasižiūrėk į atspindį veidrodyje...
Ir kas tamstai nepatiko mano pasisakymuose, gal kinietiškai rašau?


Paskutinį kartą redagavo Gabrielius, Št. 05 16, 2009 5:28 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 10:36 pm

Gabrielius rašo:
Ok, arh nebecituosiu tiesioga užduosiu keletą klausimų...:

Pirkdamas automobilį tu jį išardai, kad suprastum kaip jis veikia ar tiesiog pakanka pagrindinių dalyku (pavarų perjungimas, prietaisų skidelio funkcjos, kuro rūšis, komforto lygis ir t.t...)?
Skaitydamas, poeziją ar šiaip gerą knygą bandai išsiaiškinti kodėl autorius išdėstė žodžius/sakinius taip ar kitaip, ką jis išgyveno tuo momentu, kada užrašinėjo savo kūrinį ar tiesiog mėgaujiesi procesu todėl kad tai paprasčiausiai gražu ir miela tavo širdžiai?
Pirkdamas gėlę mylimam žmogui tu ta gėlę "išmesinėji" kad išsiaiškintum kodėl jos tokia spalva ir kodėl ji kvepia ar tiesiog perki tą, kuria mėgsta tas žmogus ir džiaugiesi kartu su juo?
Ar kada teko būti prie nuo vėžio mirštančio žmogaus ir prašyti neaišku ko, kad leistu tam žmogui kuo greičiau numirti ir kada po keletos valandų tai įvyksta tu jauti neapsakomą palengvėjimą ir gauni žinojimą, kad buvai išgirstas?
Ar kada teko pasižiūrėti į pasaulį skrendant laukan iš automobilio per priekinį jo stiklą?
O gal yra tekę ateiti į svečius, bet vietoje pasveikinimo ir vaišių gauti dvivamzdį prie smilkinio?
Tai mielas drauge, gal kitą kartą prieš pasijuokdamas gerai pasižiūrėk į atspindį veidrodyje...
Ir kas tamstai nepatiko mano pasisakymuose, gal kinietiškai rašau?

Nerandate gyvenime sau vietos ? Eilinis pasvaiciojimas is jusu , bet pasakysiu savo maza nuomone.

1 - pirkdamas automobili , kreipiu demesi i daug dalyku.tai ka isvardijot , plius daug kitu.Kodel ? todel kad renkuosi nevien kad mane vastu 4 ratai , bet taip pat ir butu patogu.Nesu uzkietejas masinistas , turiu keleta geru draugu kurie ptys vazineja ant sportiniu masinu , ir puikiai gali papasakoti ju komplektacioja net iki : kokie varstai originalus sitai klasei kokie isleisti pusmeciu veliau.Pasizekite zmones kurie vertina kokybe , jie jums pasakys kad be to ka jus isvardijot yra kruva dalyku i kuriuos reikia kreipti demesi.Nuvazeve i susitikima , jus juk neapsirengete ( juk rubu pagrindine funkcija ) pizama , ar tai suplysusiom kelnem , net jaigu jums patogu.Kiekvienam savo poreikis.
2 - Kuo skiresi zinovai ? Tuom kad jie jums pasakys netik kurinio parasyta laika, mintis , bet taip pat pabres kokiu laiku gyveno autorius , kokie ivykiai ji supo , kas paskatino rasyti taip o ne kitaip , kokios aplinkybes. Tuo ir skiresi vertintojai.juk gurmanai megaujasi kiekviernu savo patiekalu , bet kuo jis retesnis ir sunkiau paruosemas , tuo jis duoda didesni pasitenkinima.Beto mes visi zinome kad autorius kuriniuose isdesto butent savo isgivenimus ir supratimus , stai isigilinimas duoda daug didesni supratima tame kurinyje , nei seip uzmesti aki.
3- Perku gele pagal skoni ir situacija.Jai JA domintu skonis ir dar velnias kas , tada taip.Bet ja domina Demesys.
4-psmane nera tokio didelio jautrumo kaip pas jus , as nebandau isvengti neisvengemu dalyku.Emocijos pririsa.
5- Nebuvau avarijose.Neturiu luziu.Laimingai sekasi buti ir be to.
6- Neturiu psichiskai nestabiliu draugu pas kuriuos vaiksciociau i svecius , arba nebuvau niekada tiek prisidirbes , kad butu uz ka uzversti.Renkuosi publika depresija ir nerimas - Page 2 940505
7- neturiu problemu su atspindziu.Man atsindys nesukele diskonforto ir siaubingu prisiminimu, ka negaliu pasakyti apie daugeli.

Ne kinietiskai , o naiviai depresija ir nerimas - Page 2 940505 Zmones puola i tokias kriptis , tikedami uzuovejo nuo gyvenimo.Deja tai tik laiko svaistimas.
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 10:52 pm

Na tai ką, tada belieka palinkėti tau sekmės, nes tau jos išties prireiks... pamačiau tavo atsakymuose tai ką žinojau ir be jų...

P.S. Galima daužyti galvą į sieną, bet kurkas paprasčiau paieškoti durų, atsidaryti ir išeiti/įeiti pro jas ir visai nesvarbu žalios jos ar juodos, galima mėginti nuversti/nustumti kalnus, o galima tiesiog apeiti juos arba pasinaudoti kažkieno iškastu tuneliu...
Prisiminiau tokį vaikystėje pažintą žmogeliuką (amžiną jam atilsį) neigė viską, net pats save per dieną po keletą kartų nuneikdavo ir žinai nenustebau kai vieną dieną išgirdau jog žmogučiui neišsiskleidė parašiutas, žiauru ar ne...

:labas: :druzba:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
arh




Pranešimų skaičius : 29
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 10:57 pm

Gabrielius rašo:
Na tai ką, tada belieka palinkėti tau sekmės, nes tau jos išties prireiks... pamačiau tavo atsakymuose tai ką žinojau ir be jų...

P.S. Galima daužyti galvą į sieną, bet kurkas paprasčiau paieškoti durų, atsidaryti ir išeiti/įeiti pro jas ir visai nesvarbu žalios jos ar juodos, galima mėginti nuversti/nustumti kalnus, o galima tiesiog apeiti juos arba pasinaudoti kažkieno iškastu tuneliu...
Prisiminiau tokį vaikystėje pažintą žmogeliuką (amžiną jam atilsį) neigė viską, net pats save per dieną po keletą kartų nuneikdavo ir žinai nenustebau kai vieną dieną išgirdau jog žmogučiui neišsiskleidė parašiutas, žiauru ar ne...

:labas: :druzba:

Man tik keista kodel tas pilietis bando man Ibrukti savo Apsioliuciai Taisiklinga pasaulio supratima depresija ir nerimas - Page 2 780723 Pone nereikia depresija ir nerimas - Page 2 940505 Savo patarimus palikite sau , tuo labiau asmeninius , mano gyvenimas mano , jusu jusu ir man jusu tikrai neidomus, na gal jaigu pasakytumete tokio kas arciau realybes , nesuasmeninta per tiek nugivento laiko depresija ir nerimas - Page 2 940505

Ps.kas nesikerta su objektivmu , ir arciau temos apie depresija.Nes poemas ir eiles mes visi mandri rasyti , o kai kontrolinis tada ... opa pa... :lol!:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 11:05 pm

:idea: :idea: :idea: pala žmogau niekas tau nieko nekiša... tai tu čia užklydai ir bandai įrodyti savo tiesas, mums, na sorry dėl mums, bet bent jau man tai viskas aišku... gerai, kad tau nešove "puiki" mintis nuvykti į kokį Iraną ir nuėjus į centrinę mečėtę pareikšti, kad Alachas yra "..." depresija ir nerimas - Page 2 780723lushiu:D norėčiau pamatyti tą vaizdelį :vava: :vava: :vava:
O aš su tavim čia blevysgju tik dėl to, kad eurovizija šiemet išties "šū...na" bo ir pasitrniruoti nepykti ant va tokių individų pravartu "meždu delom"...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Sponsored content





depresija ir nerimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: depresija ir nerimas   depresija ir nerimas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
depresija ir nerimas
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: