Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Simeronas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 6:28 pm

Edmundai gal teko Simeroną skaityti ir gal žinai iš kur audio versiją parsipūsti? Ačiū...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 6:50 pm

Praregėjęs Gabrielius rašo:
Edmundai gal teko Simeroną skaityti ir gal žinai iš kur audio versiją parsipūsti? Ačiū...

Simeronas 899303 ne nesu susidures
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimeSk. 10 19, 2008 10:49 pm

Praregëjæs Gabrielius rašo:
Edmundai gal teko Simeronà skaityti ir gal þinai ið kur audio versijà parsipûsti? Aèiû...

Simerona, as irgi jau senokai ieskau, bet be rezultatu... Jei kas sutiksite.... pasidalinkit!!!

Edmundai, as neturiu Transerfingo knygu, bet audioknygas perklausineju darbe ir man tai geriausias is budu...
Matai as esu toks mokinys, moku ta ka mokytojas papasakojo per pamoka, o jeigu pati skaitau jau sunkiau darosi... tai siuo atveju man lengviau...
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimePir. 10 20, 2008 5:29 am

Sonata rašo:
Praregëjæs Gabrielius rašo:
Edmundai gal teko Simeronà skaityti ir gal þinai ið kur audio versijà parsipûsti? Aèiû...

Simerona, as irgi jau senokai ieskau, bet be rezultatu... Jei kas sutiksite.... pasidalinkit!!!

Edmundai, as neturiu Transerfingo knygu, bet audioknygas perklausineju darbe ir man tai geriausias is budu...
Matai as esu toks mokinys, moku ta ka mokytojas papasakojo per pamoka, o jeigu pati skaitau jau sunkiau darosi... tai siuo atveju man lengviau...

Bet kaip smagu skaityti "gyvą" knyga, ypač jeigu patiko kokia vieta ar neaiški gali keletą kartų ją permesti akimis ir išgyventi visą situaciją, o klausant, su tuo "prasukinėjimu" tai nelabai... bendrais bruožais susipažinti gal ir tinka.
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimePir. 10 20, 2008 5:51 pm

Praregėjęs Gabrielius rašo:
Sonata rašo:
Praregëjæs Gabrielius rašo:
Edmundai gal teko Simeronà skaityti ir gal þinai ið kur audio versijà parsipûsti? Aèiû...

Simerona, as irgi jau senokai ieskau, bet be rezultatu... Jei kas sutiksite.... pasidalinkit!!!

Edmundai, as neturiu Transerfingo knygu, bet audioknygas perklausineju darbe ir man tai geriausias is budu...
Matai as esu toks mokinys, moku ta ka mokytojas papasakojo per pamoka, o jeigu pati skaitau jau sunkiau darosi... tai siuo atveju man lengviau...

Bet kaip smagu skaityti "gyvą" knyga, ypač jeigu patiko kokia vieta ar neaiški gali keletą kartų ją permesti akimis ir išgyventi visą situaciją, o klausant, su tuo "prasukinėjimu" tai nelabai... bendrais bruožais susipažinti gal ir tinka.

Nesiginciju,gal..! Vat mano vyras irgi taip pat,visos knygos perbraukytos ir jam taip patogiau,o as galiu perklaisyti viena man rupyma temele desimt kartu,bet ne braukyti...tai ne man :| ,gal bloga mokyne,nezunau,bet taip jau yra Simeronas 899303 :sunny:
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimePir. 10 20, 2008 5:54 pm

Sonata, leisk būti sau tokiai kokia esi, o pasaulis prisiderins, tikrai, tik ne tikėk, o žinok tai :sunny:
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimePir. 10 20, 2008 5:56 pm

Nemi rašo:
Sonata, leisk būti sau tokiai kokia esi, o pasaulis prisiderins, tikrai, tik ne tikėk, o žinok tai :sunny:



:sunny:
Oky-doky!!!!
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitimePir. 10 20, 2008 7:28 pm

Nemi rašo:
Sonata, leisk būti sau tokiai kokia esi, o pasaulis prisiderins, tikrai, tik ne tikėk, o žinok tai :sunny:


Jūs visiškai teisi Geriabemoji Simeronas 940505 :flower:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Sponsored content





Simeronas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Simeronas   Simeronas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Simeronas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: