Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pranešimai ŽMONIJAI

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
paprastas




Pranešimų skaičius : 12
Reputation : 2
Join date : 2009-07-06

Pranešimai ŽMONIJAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pranešimai ŽMONIJAI   Pranešimai ŽMONIJAI Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 11:57 am

Va kokia tema netycia papuole man i akis.Man kaip fantastikos megejui labai patiko skaityti.Ar tikiu visuo situ.... pasakyciau kitaip - Labai noreciau tiketi Pranešimai ŽMONIJAI 899303
[You must be registered and logged in to see this link.]
kokia jusu nuomone?
nejaugi mes tokie beviltiski ir ar nebus mums tos visokios religijos(O ypac mano labai nemegiama KRIKSCIONIU religija) mums kojos pakisusi ? ... na as sitoi vietoi negaliu butu objektyvus ,nes mano isitikinimu krikscionybe yra megabaisiai nusidejusi prie visa zmonija.as zinoma turiu omenyje ne pati tikejima , o tai kuom ji paverte baznycios tarnai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Pranešimai ŽMONIJAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai ŽMONIJAI   Pranešimai ŽMONIJAI Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 1:48 pm

paprastas rašo:
Va kokia tema netycia papuole man i akis.Man kaip fantastikos megejui labai patiko skaityti.Ar tikiu visuo situ.... pasakyciau kitaip - Labai noreciau tiketi Pranešimai ŽMONIJAI 899303
[You must be registered and logged in to see this link.]
kokia jusu nuomone?
nejaugi mes tokie beviltiski ir ar nebus mums tos visokios religijos(O ypac mano labai nemegiama KRIKSCIONIU religija) mums kojos pakisusi ? ... na as sitoi vietoi negaliu butu objektyvus ,nes mano isitikinimu krikscionybe yra megabaisiai nusidejusi prie visa zmonija.as zinoma turiu omenyje ne pati tikejima , o tai kuom ji paverte baznycios tarnai.

Neskaiciau nes nesudominai...lol

O ko tu bijai? kiekvienas esam ten kur ir turim buti.Ka sejam ta ir pjausim
Atgal į viršų Go down
Japase

Japase


Pranešimų skaičius : 452
Reputation : 12
Join date : 2009-04-19
Age : 32
Miestas : Mrj..

Pranešimai ŽMONIJAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai ŽMONIJAI   Pranešimai ŽMONIJAI Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 2:47 pm

ech ta krikscionybe.. daugiausiai žmonių ateityje ir nukentės nuo neteisingų religijų, kuriose mes įstrigę... tiksliau labiausiai nukentės užsidogminę religijose žmonės.. grėčiau ateitų ta vienoji religija, teisinga ir gera :sunnys:
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=N-apkajsHNk
paprastas




Pranešimų skaičius : 12
Reputation : 2
Join date : 2009-07-06

Pranešimai ŽMONIJAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai ŽMONIJAI   Pranešimai ŽMONIJAI Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 3:31 pm

as nebijau Pranešimai ŽMONIJAI 899303 ko man bijoti. kas del sudominimo ,tai sis rasinys ne vienu zodziu tiesiogiai neuzsimena apie jokias religijas. Cia tik mano pasvaikciojimai suvirskinus kas ten isdestyta. paprasciausia ATEIVIAI teigia kad mes ne ta kryptimi mastom , kas mano manymu nemazai itakota ivairiu religiju.Jei maju civilizacija butu nepranykusi ,gal mes turetumem visiskai kitokia samprata apie VISKA Pranešimai ŽMONIJAI 899303 (pavyzdziui).
Atgal į viršų Go down
Sartorius

Sartorius


Pranešimų skaičius : 77
Reputation : 37
Join date : 2009-08-02

Pranešimai ŽMONIJAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai ŽMONIJAI   Pranešimai ŽMONIJAI Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 5:00 pm

Taip, labai panasu i istrauka is Sci-Fi skaitalo Pranešimai ŽMONIJAI 899303

Nepagaunu, tik prie ko cia krikscionybe?

Ar galima tegti, kad yra blogi ir geri irankiai?
Tiesiog vieni zmones naudoja kirvi vieniems tikslams pasiekti, kiti kitiems Pranešimai ŽMONIJAI 899303
Kazkas stato namus, kazkas pensijas atimineja...
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JYT6TsLFwcM
Sponsored content





Pranešimai ŽMONIJAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pranešimai ŽMONIJAI   Pranešimai ŽMONIJAI Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pranešimai ŽMONIJAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: