Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 V.M.Bronikov

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
vinetoo

vinetoo


Pranešimų skaičius : 48
Reputation : 9
Join date : 2009-08-27
Age : 44
Miestas : Klaipėda

V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitimePen. 08 28, 2009 3:39 pm

Prieš metus, kai susipažinau su transerfingu, beklajodamas po internetą suradau tokį asmenį kaip V.M Bronikov. Jis dirba su žmogaus energetiką, jis išmoko matyti ne akimis o kaip ir savo vidumi, t.y. pateikiamuose pavyzdžiuose, jo mokiniai uždengtomis akimis atpažysta daiktus, spalvas ir kaikurie pažangesni net skaito knygas. Na čia tik vienas idomesnis iš pavydžių, kaip ir minėjau pagrindinis jo užsiėmimų tikslas yra energija ir jos srautai, jų valdymas ir darbas su jais. kaip jis pats sako, jį apmokė tibitiečių dvasininkas pasireikšdamas sapne. Daug nesiplėsiu, tiesiog įdomu, ar kas yra susiduręs ir girdėjęs apie jį ir kokia nuomonė būtų?

O cia jo puslapis, jei ka sudomins, beje aš turiu nemažai jo video paskaitų:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitimePen. 08 28, 2009 3:40 pm

nesenai perziurejau Bronikovo metodo pirmojo kurso video medziaga. Man patiko.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
vinetoo

vinetoo


Pranešimų skaičius : 48
Reputation : 9
Join date : 2009-08-27
Age : 44
Miestas : Klaipėda

V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 8:56 pm

Aš turiu 26 jo video paskaitas. Jei ka domina, galiu pasidalinti jomis, tik va jos uzima labai daug gigabaitu. Na, jei atsiras norinciu, tai perdavimo metoda butinai surasim V.M.Bronikov 940505
Atgal į viršų Go down
Petruxa

Petruxa


Pranešimų skaičius : 8
Reputation : 2
Join date : 2009-08-12
Age : 34
Miestas : klp

V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 9:09 pm

As is cia siunciuos [You must be registered and logged in to see this link.] 25gb uzima (torrentu ). Is tikro kazko panasuas ilga laika ieskojau :cool:

vinetoo kaip suprantu video yra ir prakiniu visokiu uzduociu, meginai ka nors? Nes nuotraukoje maciau viena pratima, moteris sedi, delnai vienas pries kita, ir ji kaip speju judina, kad pajustu energija ( aura ). Siaip klp yra ne vienas zmogus dirbantis su energetika ir neblogu pasiekimu turi V.M.Bronikov 899303
Atgal į viršų Go down
vinetoo

vinetoo


Pranešimų skaičius : 48
Reputation : 9
Join date : 2009-08-27
Age : 44
Miestas : Klaipėda

V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitimePir. 08 31, 2009 8:16 am

Praktines uzduotis yra atskiros, pas mane grynai tik paskaitos, kur jis pasakoje apie, hmmmm net susimasciau kaip tai pavadinti, sakykim teorija V.M.Bronikov 899303, tikrai labai idomu V.M.Bronikov 899303
Neteko pabandyti, nes jis pabrezia, kad turi dalyvauti bent 2 zmones situose pratimuose, tam, kad pajausti tiek savo tiek kito zmogaus energetika. Bet bandziau tarp ranku padaryti energetini kamuoli, siaip trupuciuka pajausti savo energija, bet ties tuom ir sustojau V.M.Bronikov 899303 Kazkaip vat gazdina mane ta energetika, gal del to taip stacia galva nepuolu, norisi daugiau ziniu igyti V.M.Bronikov 899303 o gal tiesiog dar nepasiruoses ja priimti V.M.Bronikov 899303
Atgal į viršų Go down
Petruxa

Petruxa


Pranešimų skaičius : 8
Reputation : 2
Join date : 2009-08-12
Age : 34
Miestas : klp

V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitimePen. 09 04, 2009 4:26 pm

O kaip turetu vadintis praktines uzduotys? Kad galeciau susirasti jas, nes man teorija ne tiek svarbi, nors atsisiunciau 25gb jo video, bet negaliu kol kas perziuret, nes su PC garsu problemos V.M.Bronikov 899303 As su rankom ta pratima irgi darau, i diena po karta kai prisimenu V.M.Bronikov 899303 Siaip bandziau su kortom (pats sugalvojau). Uzversta korta, pasakiau sau, jei ranka syla korta raudona, jei sala juoda ir taip varciau V.M.Bronikov 899303 Kol nebus daugiau nei 80% negaliu sakyti, va pavyko V.M.Bronikov 899303 Bet sunku taip, protas labai kisas.
Atgal į viršų Go down
vinetoo

vinetoo


Pranešimų skaičius : 48
Reputation : 9
Join date : 2009-08-27
Age : 44
Miestas : Klaipėda

V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitimeAntr. 09 08, 2009 10:06 pm

idomiai tu cia sumastei su kortom V.M.Bronikov 899303 :super:
o del pamoku, tai jos vadinasi: I pakopa, II pakopa, III pakopa (rusiskai "stupien") ir kiekviena pakopa dar turi savo sudetingumo laipsnius, lygtai pirma turi 2, ir t.t. Siaip tu pakopu yra pagal jo mokyma labai daug, pagal rytu filosofija, bet jis susistemina ir pateikia tai kas butiniausiai kiekvienai pakopai. As jas buvau atsisiuntes ir torrent.ru ar kazkokio panasaus puslapio, jei nerasi, galesiu tikslesni adresa veliau suzinoti.
Paieskok rusu torentuose, tikrai rasi, o siaip daug info jo asmeniniam puslapyje, kur gali suzinoti kokias pamokas jis isleides.
Siaip kiek atsimenu, per paskaitas jis neakcentavo, kad reikia isjungti ar kitaip atriboti prota, jis snekejo apie kelis lygius: samone, pasamone ir lygtais bardo, jei kazko nesumaisiau V.M.Bronikov 899303. Taigi nesistenk isjungti protu, o pabandyk ji padaryti sajungininku, kad jis pats padirbetu dirbant su energtika, nes man tik taip pavyko pajausti kamuoli, kai samoningai pajungiau prota V.M.Bronikov 899303
Taigi, nesustok, ir prie progos papasakok kaip sekasi V.M.Bronikov 899303
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





V.M.Bronikov Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: V.M.Bronikov   V.M.Bronikov Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
V.M.Bronikov
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: