Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 <<<Taro>>>

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeAntr. 09 16, 2008 8:04 am

Ar kas turite kokių realizacijų šia tema?

Pradžiai aš savo suvokimą pasakysiu:

Taro yra "variantų erdvės knyga"
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeAntr. 09 16, 2008 3:09 pm

Taro... chi chi, juokas ima dabar, bet anksciau tai buvo rimta...
Taip sutinku , kad taro megejai taip ir burejai ir tie kurie buriasi vos ne kiekviena savaite, tai veda ateities dienorasti... O kas svarbiausia, kad tas dienorastis priklausomas ne nuo paciu zmoniu kurie kuria savaja ateiti, bet nuo tu, kurie iraso i dienorasti savasias fantazijas- veidroninkai...
Nejaugu malonu gyventi zinant , kad tu lele ant virvuciu...! :|
Atgal į viršų Go down
Lexmagus




Pranešimų skaičius : 129
Reputation : 0
Join date : 2008-09-14

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeAntr. 09 16, 2008 9:23 pm

Ash visishkai nesutinku su tokiu vienpusishku vertinimu, kad Taro savaime lygu zmoniu zombinimas. :elephant:

Viskas priklauso nuo burejo samone lygio ir samoningas burejas neprogramuos niekada kliento, o tik informuos apie esama padeti :cheers:

Todel nesupratu zmoniu, kurie tarp Taro ir smegenu plovimo pavirshutinishkai deda lygybes zenkla :?:

Cia kaip ir peilis: gali duonos atsipjauti, gali zmogu nuzudyti. Pirmu atveju nieko baisaus, ane? <<<Taro>>> 940505 Todel raginciau NESUABSOLIUTINTI :!:
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeAntr. 09 16, 2008 9:39 pm

Lexmagus rašo:
Ash visishkai nesutinku su tokiu vienpusishku vertinimu, kad Taro savaime lygu zmoniu zombinimas. :elephant:

Viskas priklauso nuo burejo samone lygio ir samoningas burejas neprogramuos niekada kliento, o tik informuos apie esama padeti :cheers:

Todel nesupratu zmoniu, kurie tarp Taro ir smegenu plovimo pavirshutinishkai deda lygybes zenkla :?:

Cia kaip ir peilis: gali duonos atsipjauti, gali zmogu nuzudyti. Pirmu atveju nieko baisaus, ane? <<<Taro>>> 940505 Todel raginciau NESUABSOLIUTINTI :!:

Lexsus-magas, as suprantu tai ka nori pasakyti.As turiu omenyje tuos visokiausiu veidrodininku manus, kurie jau be kortos ir zengti zingsnio negali... Matai astrologija ir variandu erdves isidestymo skaitymas yra labai geras dalykas, kai tai nemanija arba sarlatanizmas- paprastu mirtinguju pudrinimas <<<Taro>>> 899303
As zinau kad tu kilnios sielos zmogus, tad tai ne tau skirta.. <<<Taro>>> 899303
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeAntr. 09 16, 2008 10:09 pm

aš atsiverčiau variantų erdvės knygą ir ten perskaičiau kur link ši gyvenimo linija mane veda ir perskaičiau kur link man geriau būtu pasukti kad savo sielą geriau girdėčiau.

Šiaip Taro įvaldymas gali padėti išlaisvinti sąmonę iš švytuoklių įtakos. Bet galima net ir savo švytuoklę sukurti aplink žmones suburti ir juos nuo savęs priklausomais padaryti. Aš atsiverčiau variantų erdvės knygą ir perskaičiau - jei aš taip darysiu mano siela į futliarą bus uždaryta. <<<Taro>>> 899303
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 09 17, 2008 7:27 am

Taro, nei geros nei blogos pačios iš savęs. Jas vienokias ar kitokias daro žmogaus sureikšminimas, svarba, atsisakyk to, nesitikėk rezultato ir būrkis į sveikatą, jeigu tai, tave daro laimingą ir jautiesi komfortabiliai...
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 09 17, 2008 7:39 am

Kalba eina apie tai, jog Taro padaro žmogų priklausomą t.y. programuoja jo likimą ir labai susiaurina laisvą pasirinkimo laisvę. Aš manau jog Taro paskirtis yra šiek tiek kitokia nei yra priimta mūsų visuomenėje, tai galima suprasti pavarčius žymių tarologų knygas.

Būrimasis yra tas pats kaip savęs programavimas jei tai daroma proto lygmenyje. Iškrito gera korta žmogus apsidžiaugė, iškrito bloga korta žmogus nuliūdo ir ruošiasi sunkumams. Tai yra neteisingas Taro panaudojimas. Mano supratimu Taro yra kaip binoklis, aš jį pasiimu ir apžvelgiu variantų erdvę ir pasirenku ta erdvę link kurios mano siela krypsta, taro padeda gyvenimo situacijose išlikti pačiu savimi. <<<Taro>>> 899303
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Lexmagus




Pranešimų skaičius : 129
Reputation : 0
Join date : 2008-09-14

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 09 17, 2008 7:51 am

Tai va - teko girdeti, kad yra ir tokiu bureju, kur ishkritus Mirties kortai (shi korta beje fizine mirti parodo labai retai) zmogui tiesiai ir sako: "Zinai, tu cia greiciausiai netrukus mirsi..." :face:

Tai aishku, kad zmogus gali tokios zinios priblokshtas infarkta gauti. :affraid:

Manau, kad Taro burejas turi informuoti klienta, kad net ir ishkritus super geroms kortoms, neiko nedarant nieko ir nebus. :tongue: O ishkritus blogoms - taip gali buti tik tuo atveju, jeigu zmogus nenores keisti savo poziurio ir nesiims jokiu pozityviu zingsniu. :bball:
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 09 17, 2008 8:12 am

Pagal tarnserfingą, jeigu Taro yra TAVO Durys į TAVO Tikslą didelių problemų kilti neturėtų, bet jeigu tik stengaimasi kažką įrodyti ir įtvirtinti savo tiesą arba vadovautis besąlygiškai prognoze...tai kitaip galima tiesiog pasakyti: " - Skanaus, brangi švytuokle, aš tavo tarnas."
Atgal į viršų Go down
Dinazaure

Dinazaure


Pranešimų skaičius : 108
Reputation : 1
Join date : 2008-09-14
Age : 67
Miestas : Vilnius

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 09 17, 2008 8:22 am

Niekada nesupratau tokio dalyko, kaip galima patiketi savo gyvenimo
sprendimu kortoms, kad ir Taro...Labiausiai mane sokiruoja Edmundo fraze, kad
Taro padeda islikti paciu savimi <<<Taro>>> 94037
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 09 17, 2008 9:33 am

<<<Taro>>> 899303 aš lyg jau pasakiau kaip.

Taro yra labai senovinė gyli filosofinė sistema, labai daug neišmanymo aplink ją skaldo, destruktyvūs majatnikai neblogai pasidarbavo sukurdami tokią iliuzijos skraistę.

O šiaip burtis (koduotis) galima net su Biblija ir su kavos tirščiais ir t.t. :lol: Tie kurie nenori imtis (gal pasąmoningai) atsakomybės už savo gyvenimą - suras galimybių kaip tai padaryti.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Lexmagus




Pranešimų skaičius : 129
Reputation : 0
Join date : 2008-09-14

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 12 24, 2008 8:24 am

Vakar buvau taro kursuose ir destytoja pasake labai gera fraze, kuria noriu cia pacituoti:

"Zmogaus likimas turi tris shimtus variantu ir ishipildo tas, kuris yra igarsintas". :!:

Bet mano protas dar sako, kad cia apvertus ta pasakyma aukshtyn kojom... galima gi zmogui ir teigiama programa paleisti... na, jeigu pats prashosi. <<<Taro>>> 780723

Turiu galvoje, taro konsultantas gali atlikti slaidasukio funkcija. :cyclops:
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitimeTr. 12 24, 2008 10:29 am

<<<Taro>>> 899303 nu taip ir yra. Zeland neneigia rimtu geru zerkalsciku kurie padeda zmonems uzlipti ant sekmingos bangos ar persikelti i palankias gyvenimo linijas. Bet toks zerkalscikas pats turetu buti ant sekmes bangos ir gerai ismanyti ka daro.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Sponsored content





<<<Taro>>> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: <<<Taro>>>   <<<Taro>>> Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
<<<Taro>>>
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: