Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Samoningas, sapnavimas ir t.t...

Go down 
+5
Salvinija
Neringa M.
edmundas
Sonata
Raimondas Rozenbergas
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimePen. 11 28, 2008 11:52 pm

Paskutiniu laiku as daug sapnuoju isgyvenimus su senai jau nebendrautais zmonemis... man taip pat nepavyksta profesionaliai pabusti sapne, bet pasitaiko tokiu momentu, kai uzduodu sau klausimeli:- ar cia ne sapnas kartais? :| Ir idomiai gavosi, kelis sapnus isgyvenau taip kad negalejau patiketi savimi, kad taip gali buti...pvz:Vaikysteje turejau drauge, taip sakant aukstuomenes atsaka, lyg ir nebloga draugystes kose vyre, pokol ji viena karta man pareiske, kad mano gimnastikos uzsiemimai tai tik tuscias laiko svaistymas ir aplamai bedorybe.O vat muzika ir dainavimas tai intelektinis lavinimasis.Na ko noreti aukstuomene...Tuo ir pasibaige musu barbiu zaidimai.Ir ka jus manot po kokiu 20 metu tarpo as ja susapnavau, pradzia buvo lyg ir aukstuomenes atodusiais, bet vat pabaiga as jau perrutuliojau iki uzvedancio tuso, ikisau visko, kas jai lyg buvo nepadoru ir neleistina ir galop mes abi gavom ko norejom, as laisvu minciu bendravimo o ji kazkokiotai bilieto i spektakli " Sielos atgimimas".
Fantastikos mano sapnuose netruksta, bet ir fantazijai vietos uztenka... o gal tai meditacijos pries miega nuopelnas...nezinau...ir nesvarbu Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 29, 2008 7:59 am

Aš jau trys naktys iš eilės nubundu daugmaž 4:30val. ir dažniausiai per sapno kulminaciją, nubundu, o užmigti taip ir nebepavyksta, svarbiausiai, kad paprastai 6:00val. keliuosi į darbą.... :face: Diena prabėga normaliai, nes pasimankštinu kol nueinu iki darbo vietos, tai energijos pakanka...Bet čia niekis, pradėjau mastyti kame čia reikalas ir va šį rytą dašuto :idea: , jug aš prieš tris dienas klausydamas "provodnik'ą" nurodžiau tikslą, pabusti savo sapne, nu ką prašom, pabundu, tik užmiršau nurodyti, kad ir likti ten nubudus kuriam laikui reiktų ir suvokti, kad tai sapnas, :face: bo dabar gaunasi, kad aš nubundu ten ir iškart grįžtu čia...Netikslus užsakymas tsakant Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303 šį vakarą reiks taisyti padėtį :roll: :cyclops:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 29, 2008 11:35 am

Geras pavyzdys, kaip reikia tiksliai užsakinėti norus, ačiū, Gabrieliau..., bet nubudęs sapne, gal ką nuveiki dar?
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 29, 2008 12:59 pm

Nemi rašo:
Geras pavyzdys, kaip reikia tiksliai užsakinėti norus, ačiū, Gabrieliau..., bet nubudęs sapne, gal ką nuveiki dar?

Nespėju, nes vos tik susivokiu sapnuojas, iškart būnu išdrėbtas į šią realybę :face: žodžiu šiandien reiks tikslinti užsakyma Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 04, 2008 9:32 am

Aš šiąnakt irgi patyriau savo užklausos relizaciją Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723 vakare prieš miegą paprašiau, kad noriu susapnuoti sąmoningai...Sapnuoju labai ryškų spalvingą ir kupiną detalių ir simbolių, net kvapų ir pojūčių sapną...Neįtikėtinas jausmas girdėti garsus sąmonigai ir jausti šlapią drabužį prie kūno sapne realiai...Bet aš nieko nedariau sapne, tiesiog mėgavausi pojūčiais, stebėjau detales ir žinojau, kad tai yra sapnas. Žvelgiau į veidrodį, o jame mačiau veidrodį ir žinojau, kad tai sapnas...Reiks kitą kartą panorėti susapnuoti sąmoningai, valdant situaciją...
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 04, 2008 10:25 am

Nemi rašo:
Aš šiąnakt irgi patyriau savo užklausos relizaciją Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723 vakare prieš miegą paprašiau, kad noriu susapnuoti sąmoningai...Sapnuoju labai ryškų spalvingą ir kupiną detalių ir simbolių, net kvapų ir pojūčių sapną...Neįtikėtinas jausmas girdėti garsus sąmonigai ir jausti šlapią drabužį prie kūno sapne realiai...Bet aš nieko nedariau sapne, tiesiog mėgavausi pojūčiais, stebėjau detales ir žinojau, kad tai yra sapnas. Žvelgiau į veidrodį, o jame mačiau veidrodį ir žinojau, kad tai sapnas...Reiks kitą kartą panorėti susapnuoti sąmoningai, valdant situaciją...

Nemi, imu pavydėti Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 940505 geraja prasme...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 04, 2008 10:41 am

Gabrieliau, užklausa buvo atlikta pagal visus TS principus :P :P , t.y. panorėjau susapnuoti, iš karto susitaikiau su tuo, kad ne šiąnakt ir tiesiog paleidau norą...Nepavydėk, net gerąja prasme, neverta :sunny:
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimePen. 12 05, 2008 7:51 pm

Nemi rašo:
Gabrieliau, uþklausa buvo atlikta pagal visus TS principus :P :P , t.y. panorëjau susapnuoti, ið karto susitaikiau su tuo, kad ne ðiànakt ir tiesiog paleidau norà...Nepavydëk, net geràja prasme, neverta :sunny:

Vau! dziugu... Dar faina kai sapnuoji artimus zmones kuriuos jau senai nematei ir sapne isgyveni nuostabius pasikalbejimus, saunius veiksmus ir panasiai... sutinku Nemi tai labai fainas pojutis o ypac ryte kai atsikeli ir apmastai visa praejusi sapna... Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723
Atgal į viršų Go down
Salvinija

Salvinija


Pranešimų skaičius : 62
Reputation : 0
Join date : 2008-10-01

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimePen. 12 12, 2008 1:29 pm

Šiandien sapnuoju:-bėgu, kažkur skubu .Galvoju-ko aš čia vargstu ?, taigi moku skristi ir nuskridau. Po to pagalvojau -"A ko aš čia tik sapnuose skraidau? Reikės realiam gyvenime paskraidyt, juk tai tai paprasta :king: .

Tai va, viskas taip realiai pasirodė ...
Ech...

Šiaip nesuprantu..., kaži ar tai galima pavadint sąmoningu sapnavimu, nes tų pakraidymų vis pasitaiko .Ar jie sąmoningi ar ne -neaišku.

Bet šiandien kažkaip keistai.. :scratch:
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimePen. 12 12, 2008 1:44 pm

Salvinija, kaip įvardinsi sapnavimą taip ir bus, juk Tu pati renkiesi Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 940505
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 1:25 pm

Nu gi va nuotaika puiki, nors ir nepavyko visu 100% pabusti, bet šuolis didžiulis, pirmą kartą sapnuodamas supratau, kad sapnuoju... žodžiu sapnuoju visiškai "grybišką" be ryšio sapną ir kada galutinai ten viskas užkniso, mintyse sustabdžiau viską ir tariau,-gerai, kad tai tik sapnas... žinoma netrukus pabudau, tačiau prisiminimai buvo tokie aiškus ir suvokiami, kad sekantį kartą manau pavyks, nes dabar tiksliai žinau kaip kas vyksta... Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa

Neringa


Pranešimų skaičius : 138
Reputation : 9
Join date : 2008-09-16
Age : 46
Miestas : mylimas Kaunas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 2:21 pm

Gabrielius rašo:
Nu gi va nuotaika puiki, nors ir nepavyko visu 100% pabusti, bet šuolis didžiulis, pirmą kartą sapnuodamas supratau, kad sapnuoju... žodžiu sapnuoju visiškai "grybišką" be ryšio sapną ir kada galutinai ten viskas užkniso, mintyse sustabdžiau viską ir tariau,-gerai, kad tai tik sapnas... žinoma netrukus pabudau, tačiau prisiminimai buvo tokie aiškus ir suvokiami, kad sekantį kartą manau pavyks, nes dabar tiksliai žinau kaip kas vyksta... Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723

na tai belieka paveikint su patobulejimu :clock:
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 8:17 am

Gabrieliau, puiki patirtis, juk labai svarbu patirti kas per jausmas sapnuoti sąmoningai, Tau pavyko, valio!!!
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 25, 2009 10:42 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] out of body tema...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 9:48 pm

Gabrielius rašo:
Nu gi va nuotaika puiki, nors ir nepavyko visu 100% pabusti, bet šuolis didžiulis, pirmą kartą sapnuodamas supratau, kad sapnuoju... žodžiu sapnuoju visiškai "grybišką" be ryšio sapną ir kada galutinai ten viskas užkniso, mintyse sustabdžiau viską ir tariau,-gerai, kad tai tik sapnas... žinoma netrukus pabudau, tačiau prisiminimai buvo tokie aiškus ir suvokiami, kad sekantį kartą manau pavyks, nes dabar tiksliai žinau kaip kas vyksta... Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723

Šiąnakt turėjau panašų išgyvenimą, tik nieko nestabdžiau, o pasakiau, "ne, taip nebus, einu, kur linksmiau" iš kart dekoracijos pasikeitė, būrys merginų... Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723 Toliau sapnavau, tik kitose dekoracijose, bet vėlgi - nesąmoningai, žingsnis po žingsnio 8)
Kaip dabar su sapnavimu tau, Gabrieliau? Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303

Beje, pasikeičiau poziciją, miegant galva į šiaurę sapnus atsimenu geriau, buvusių simptomų su galvos skausmu nebėra, paleidau bet kokį reikšmingumą Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 9:53 pm

Gambis rašo:
Gabrielius rašo:
Nu gi va nuotaika puiki, nors ir nepavyko visu 100% pabusti, bet šuolis didžiulis, pirmą kartą sapnuodamas supratau, kad sapnuoju... žodžiu sapnuoju visiškai "grybišką" be ryšio sapną ir kada galutinai ten viskas užkniso, mintyse sustabdžiau viską ir tariau,-gerai, kad tai tik sapnas... žinoma netrukus pabudau, tačiau prisiminimai buvo tokie aiškus ir suvokiami, kad sekantį kartą manau pavyks, nes dabar tiksliai žinau kaip kas vyksta... Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723

Šiąnakt turėjau panašų išgyvenimą, tik nieko nestabdžiau, o pasakiau, "ne, taip nebus, einu, kur linksmiau" iš kart dekoracijos pasikeitė, būrys merginų... Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723 Toliau sapnavau, tik kitose dekoracijose, bet vėlgi - nesąmoningai, žingsnis po žingsnio 8)
Kaip dabar su sapnavimu tau, Gabrieliau? Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303

Beje, pasikeičiau poziciją, miegant galva į šiaurę sapnus atsimenu geriau, buvusių simptomų su galvos skausmu nebėra, paleidau bet kokį reikšmingumą Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303

Pastaruoju metu miegu 4-5val. per parą tai su sapnavimu apskritai žanro krizė, lūžtu ir iki ryto nė krust, kaip atsiglu taip ir atsikeliu...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 10:17 pm

Gal padės atsibudimo laiko kartojimas prieš miegą. pvz: "Aš atsikelsiu septintą valandą ryto". Pasąmonė susiorganizuos sapnus iki tos tai valandos.
Atgal į viršų Go down
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 21, 2009 2:38 pm

Šiandiena apturėjau pirmąjį sąmoningą sapną, kuris truko apie vieną minutę, vėliau namiškiai prižadino Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723 Tada pajauti savo kūną, po truputį sapnas blanksta, blanksta ir atsikeli. Jausmas iš ties labai įdomus, lyg ne savo kūne esi, o gal kaip tik savo, nes labai idomiai jautiesi, lyg visas kūnas pilnas pojūčių. Na keista, tikrai.
O sapne susivokiau, kai kazkokia senute isoko i mano kambarį, juodu veidu, na sakau, ne, cia tikrai ne tikrove ir pradanginau ta senutę. Tada apemė džiugesys, kad susivokiau sapne, pasimečiau nuo ko čia pradėti, ką daryti? Pavaikščiojau po kambarį ir išgirdau namiškius, susivokiau, kad grįžtu.
Tiesa, prieš porą savaičių buvau sutikęs sapnų prižiūrėtoją "adminą". Atsiguliau ir atsipalaidavau labai staigiai, visas kūnas miegojo, tik dar sąmoningas buvau. Tada užėjo prieš akis tokia tamsi būtybė, lyg akis žiūrinti į mane, lyg sakydama "ar tu mane matai?". Baimės buvo pilnos kelnės, iš kart atsikėliau, viskas gerai baigėsi, užmigau vėliau normaliai, kartu su kūnu.
Kaip jums, transerferiai sekasi sapnuoti? Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 21, 2009 8:54 pm

Labai džiugu dėl tavo pasiekimų :cheers: aš šiandien kaip tik atsakinėjau į "Provodniko" klausimus sąmoningų sapnų tema ir še tau, kad nori kažkam ir be klausimų pavyksta Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 899303 smagu...
Man asmeniškai vis dar nepvyksta :soryy: nors ir kokie sapnai ryškus jie nėra ant tiek nežemiški, kad pagalvočiau "ne, nu kas čia per briedas, to negali būti" Vien žuo dabartiniuose mano sapnuose kažkaip išlenda visokie nelabai malonūs praeities dalykėliai... vieną dieną žmonai net pasakiau, kad momentais susidaro toks vaizdzialis, jog praeitis nenori manęs paleisti...
Šiuo atvėju manau, kad mano sapnai gali būti ženklu, kad yra kažkoks neužbaigtas darbas, kurį aš turiu užbaigti... yra keletas minčių kas tai, bet man atrodo, kad tas žmogus, kurį visa tai tiesiogiai liečia nėra dar tam pasiruošęs...
Nusilyrinau biški ne į temą, bet...
Gambi pasidalink savo patirtimi kaip pasiekei to sąmoningo sapno?
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 7:20 pm

Gabrieliau, aš juos pradėjau užsirašinėti, kas rytą. Pagal sapnu valdovai knygos patarimą. Žmemėlapio dar nedarau, bet reikės užsiimti.
Toje knygoje dave daugybę pratimų, kaip susivokti sapne, netgi užduotis ten reik daryt. Tai va, įėjimas į sapną turi būti kaip ritualas. Aš darau kol kas lengviausią variantą:
Prieš užmiegant įsivaizduoju, kad einu tuneliu, prieinu tris duris, vidury eina vyrai, moterys renkasi kairę arba dešinę, tik reik prisimint kurias duris pasirinkai. Ir įeini pro jas. Gali kokį daiktą pasiimti su savimi, vėliau prisimeni tą daiktą sapne ir sąmoningas tampi. Na to dar nebuvo man. Aš einu tik pro duris, atidaręs eini į šviesą. Ar ten kur šviesiau, nėra taip svarbu kur, bet ten, kur šviesiau.
Be to vakare užsiduodu sau uždavinį, būti sąmoningu sapne. Stebėti ar nevyksta kas nors neįprasto, ko tikrovėje negali būti, (man padėjo ta senutė įbėgusi į kambarį). Žinoti, kad jei nepabundu savo lovoj ryte, reiškia tai sapnas ir mano uždavinys tai suprasti.
Be to, darau aprašytus pratimus knygoje, kurių yra begalė. Dauguma susitelkimo taško perkėlimas (čia iš Toltekų mokymo), kad supratimas didesnis būtų. Kiti valią (ketinimą) ugdo. Vienas pratimas labai man patinka, spec naz kai kurie būriai tai praktikuoja. Išbandžiau savo kailiu:
Įlipau į liftą, važiuoju žemyn, įeina vyriškis katik cigaretę prisidegęs. Nu lai lipa galvoju, bet tas pradėjo traukti lifte. Aš nerūkantis, tai nemalonu man, jau rošiuosi jam sakyt, kad lifte nerūkoma, vaizdas greitai perbėgo prieš akis, kaip tą sakysiu, širdies ritmas pakilo, jau sukuosi jam sakyti, jis numetė cigaretę ant žemės ir užgesino :shock: Va tau ir ketinimo galia Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 780723
Gabrieliau, manau svarbiausia užfiksuoti sapnus, mes kas kažkiek laiko juos vėl sapnuojam, tas pačias vietas ir panašiai. Sapne susivokti reikia, kad čia jau esi buvęs ir kad tai jau esi sapnavęs. Be to, reikia užfiksuoti ketinimą prisiminti ir susivokti sapne. Prisiminti man padeda užrašų knygutė prie lovos, reikia aprašyti tik vietoves, žmonės keičiasi, bet vietovės išlieka tos pačios.

Cia truputį ne į temą:
Turiu pažystamą, kuris sąmoningus sapnus visada sapnuoja, bei į astralą kartas nuo karto užeina(sapnus laiko tik žaidimu, tai nepavyko man jo įtikint mane išsišaukti sapne ir padėti ten suvokti, kad sapnuoju). Jis man gerų ketinimo pratimų davė, bei ritualų. Tik reik užsiimti tuo, netrumpi pratimai. Pvz.: Surašyti viso savo gyvenimo svarbius faktus, nežiūrint ar tai blogas ar geras. Tiesiog sąmoningai žinoti svarbius sau įvykius. Čia kaip Lietuvos istorija, kuria mes didžiuojamės ir dėl kurios galime drąsiai kovoti. Tai principas panašus, žinant savo istoriją matai dalykus kuriuos padarei ir ketinimas, bei suvokimas stipriai paauga.

Geriausia galiu patarti perskaityti sapnu valdovo knygas, sąžiningai atlikinėti pratimus. Patarimas kai skaitysi: pirma perskaityk abi knygas, tada daryk pratimus. Nes ten įdomiai sudėliotos mintys, pirma aiškinama sunkioji dalis, kai jau susivoki sapne, o vėliau tik kaip įeiti į sapnus, tai reikia matyti bendrą vaizdą.
Atgal į viršų Go down
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 22, 2009 7:24 pm

Gabrielius rašo:
nors ir kokie sapnai ryškus jie nėra ant tiek nežemiški, kad pagalvočiau "ne, nu kas čia per briedas, to negali būti"

Parsisiųsk nesąmoningą žaidimą, kur reikia tuneliais vaikščioti, užduotis atlikinėti. Pažaisk tris valandas. Tikrai tą žaidimą susapnuosi, kad vaikštai tuneliais ir panašiai. Tada ir susivoksi, kad nesąmones sapnuoji pačiam sapne. Čia vienas lengviausių susivokimo sapne pratimų.
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimePir. 03 23, 2009 8:47 am

Ačiū Gambi :labas:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Salvinija

Salvinija


Pranešimų skaičius : 62
Reputation : 0
Join date : 2008-10-01

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 4:46 pm

Buvau paskaitoj apie sąmoningą sapnavimą.Vedė Rita Banienė.
Daug informacijos,praktinių užduočių.Ir gyvas žodis geriau "gula".Prisikonspektavau puse sąsiuvinio. :bb:

Netrukus džiaugiausi realiais rezultatais. :king: Buvo neįtikėtina .Net sapne sušukau-"Man pavyko, man pavyko". na ...ir viskas tuom baigėsi. Daugiau nieko..
Na bet nenusimenu.Žinau dabar kas tai yra ir jei nepamiršiu kasdieninių pratimukų -kada nors tai vėl įvyks.
Labai geras dalykėlis . :super:
Atgal į viršų Go down
Gambis

Gambis


Pranešimų skaičius : 110
Reputation : 9
Join date : 2008-11-28
Age : 37
Miestas : Klaipėda

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 04 18, 2009 5:33 pm

Man irgi panasiai, susapnavau ir isbleso tas troskimas. Gal kitais reikalais uzsiemiau, lyg pasamone pasake "vo pasapnavai ir uzteks..." :suspect:
Atgal į viršų Go down
Japase

Japase


Pranešimų skaičius : 452
Reputation : 12
Join date : 2009-04-19
Age : 32
Miestas : Mrj..

Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 22, 2009 3:52 pm

o ka daryti kai mano sapnai yra visiskai nesamoningi, bet ta prasme kad sapnuoju tokias nesamones, kad kai kamnors papasakoju labai juokiasi, pvz: valgau akinius skrisdamas ant batu dezes, kuri saudo drakonais i vaivorykstes, kad jas pakeisciau i obuoliu grauztus ir tuo paciu dainuoju kokia radzio daina... :haha: :uhuu:
Atgal į viršų Go down
https://www.youtube.com/watch?v=N-apkajsHNk
Sponsored content





Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Samoningas, sapnavimas ir t.t...
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: