Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 4:48 pm

Lexmagus jei jau perkėlei visas mano šia tema išsakytas mintis, tai galėjai bent jau neužrakinti, kad galėčiau oponuoti kaikurioms tamstos išsakytoms mintims, bo dabar vėl tenka "oftopinti".... Tai pirmas dalykas, o antras yra tas, kad jokio karo ir niekam aš neskelbiau, neskelbiu ir neskelbsiu, nes tai visiškai nenaudinga man ir šiam forumui, trečia, nuomonės ir požiūrio nekeičia tik visiški idiotai, o savęs tokiu nelaikau, tai padėkit man ją pakeisti, gal ištiesu rasiu kažko naudingo savo pasauliui taro kortose...

P.S.

Cituoju babaji...


Veidrodininkai tai tie zmones kurie pardavineja likimus. Zmogus is veidrodininko nusipirkes savo likimo gabaliuka, butinai toje gyvenimo veidrodzio sukeje pamatys savo atspindi. Veidrodininkas gali ideti negatyvia programa bet gali ideti ir pozityvia. O jeigu jus nueje pas veidrodininka ne tik pozityvia informacija gaunate bet ir igijate ziniu apie saves tobulinima? O jeigu tas veidrodininkas jus konsultuodamas padeda jums save atrasti ir Dievo meile pazinti?

Veidrodininkas veidrodininkui nelygu. ane?

Leiskite paklausti, o kaip atpažinti "blogą" veidrodininką ? Kaip suprasti, kad tas veidrodininkas yra būtent "TAS", kuris gali padėti?

P.P.S Paklausta visiškai be jokios arogancijos ir pagiežos, visai rimtai. KAIP ATSKIRTI GRŪDUS NUO PELŲ!?
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Lexmagus




Pranešimų skaičius : 129
Reputation : 0
Join date : 2008-09-14

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 5:02 pm

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 Nezinau, gal tau tavo nuomones ir nereikia keisti. :roll: Zinai gi: vieniems patinka, kitiems nepatinka... Ka ash zinau, ar tau reikia keisti nuomone?

Ash tai nenoriu nieko nei irodyti, nei oponuoti. Tiesiog energija labai eikvojasi tame procese. Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303

P.S. Tarp kitko, jeigu nori, tai galiu ta tema atrakinti, tiktai prashau: rashyk bet ka, tik neoponuok mano mintim, nes neturiu jegu ten daugiau makaluotis. Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 Paprasciausiai noriu padiskutuoti kad ir pats su savimi apie tai, kas man patinka, ir kad man niekas neoponuotu :lol:

P.P.S. Jau atrakinau.
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 27, 2008 5:44 pm

... daugiau jokių komentarų.... nes kartais ir nelabai aiškių dalykų dėka viskas pasidaro taip aišku, kad.... Sekmės veidrodininkai Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 940505
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 11:11 am

Citata :
P.P.S Paklausta visiškai be jokios arogancijos ir pagiežos, visai rimtai. KAIP ATSKIRTI GRŪDUS NUO PELŲ!?

Paklausk savo širdies, Gabrieliau, emocijos, kurias sukelia reakcija į vienokią ar kitokią situaciją, geriausiai apibūdina vidinį komfortą. Niekas kitas neateis ir neatskleis tiesos, jeigu neesi paprašęs savo pasaulio, kad būtent tai jis padarytų...

tarkim, aš anksčiau domėjausi kortomis ir ne tik taro, o dabar tai, jau praėjęs etapas man, nes pasaulis - visata yra tokie nuostabūs ir tokie atliepiantys, kad kortos, kurios krisdavo visad būdavo puikios, geros ir teisingos... O ateitis, kam jos klausti kortų, jeigu pats esi savo realybės kūrėjas? Kaip nori taip ir bus, ir ne kortos mane valdo, o aš jas, tai suvokus supratau, kad esu pakankamai stipri ir atsakinga prisiimti pati, be kortų patarimo, atsakomybę. Dabar galvoju, kad tik savimi ir savo pasauliu nepasitikintys žmonės eina pas būrėjus, ar daug yra magų, kurie buriasi sau?
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 11:56 am

Nereikia skaudintis Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303

Taro arkanai yra išminties knyga. Jie aprašo žmogaus gyvenimą ir padeda pamatyti kas yra užslėpta už išorinės realybės skraistės. 22 dydieji arkanai pagrindžia filosofinį Taro pagrindą. Norint gyliau suvokti 22 didžiuosius arkanus reikia žinoti mitologiją, alchemiją, mistinę numerologiją ir t.t. Taro arkanai tai yra sielos kalbos abecele, tai super geras irankis save pazinti. Šiuo metu vedu Taro seminara ir kiekvienas arkanas duoda (gali buti jums keista) transerfingo, jogos filosofijos pamokas. Dion Fortune viena praito simtmecio mistike rasytoja Taro pavadino "Vakaru Joga",.. mano nuomone visai teisetai.

Nezinojimas sukelia baime. Kai kurie zmones labai nepalankiai ziuri i Transerfinga jie skaito jog Zeland knygos yra "Setono Biblija", deja tai ne krikscioniu nuomone o zmoniu einanciu ezoteriniu keliu nuomone. Ka as tame matau? - tiktais nezinojima ir baime. Kokia baime nezinau?. Bet kai yra kabinamos etiketes neisigilinus... akivaizdu jog ten tik baime ir gyvena.

Jeigu jus man zmoniskai irodysite jog taro yra kazkas blogai. As jums busiu tikrai dekingas nes gausiu is jusu kazka daugiau nei man taro galejo pasiulyti. O jei neturite ka man duoti... as jum turiu ka duoti.. patykekit Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303

Dar yra kitas labiau paplites Taro panaudojimo būdas tai pranašavimo menas. Zeland butent apie sitokius pranasavimus savo knygoje ir kalbejo.

Ar ne laikas mieli transerferiai butu atskirti grudus nuo lukstu?
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 12:22 pm

Nemi rašo:
Jeigu kam įdomi mano nuomonė :geek: , tai sutinku su babaji, kad reikia būti labai išmintingu veidrodininku, magu ar burėju, kad išdrįstum kitiems žmonėms "statyti" programas.

Nevisai teisingai supratai Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 jokiu programu mes nestatome, tik padedame zmonems pasirinkti palankia gyvenimo linija ir issivaduoti is ivairiu destruktyviu svytuokiu. Padedame zmonems suvokti ko jie patys is tikro nori, ko ju siela nori. Padedame zmonems pasinaudoti savo neatskleistomis galimybemis. Padedame issivaduoti is baimiu ir atrasti meile. Padedame pamilti gyvenima. Kur cia yra programos?

Aisku jei jau zmogus yra transerferis jam nebereikia kazkieno pagalbos. taciau ar visada taip? ar visada girdite sielos balsa? ir visada zinote koki ziadima zaisti reikia kad islikti paciu savimi?

Tada mes einame patarimo - pas veidrodininka kuris papaskoja likima arba pas isminciu kuris padeda atskleisti vidini zinojima. Taro ir tam ir anam pades.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 12:27 pm

Gabrielius rašo:

Cituoju babaji...


Veidrodininkai tai tie zmones kurie pardavineja likimus. Zmogus is veidrodininko nusipirkes savo likimo gabaliuka, butinai toje gyvenimo veidrodzio sukeje pamatys savo atspindi. Veidrodininkas gali ideti negatyvia programa bet gali ideti ir pozityvia. O jeigu jus nueje pas veidrodininka ne tik pozityvia informacija gaunate bet ir igijate ziniu apie saves tobulinima? O jeigu tas veidrodininkas jus konsultuodamas padeda jums save atrasti ir Dievo meile pazinti?

Veidrodininkas veidrodininkui nelygu. ane?

Leiskite paklausti, o kaip atpažinti "blogą" veidrodininką ? Kaip suprasti, kad tas veidrodininkas yra būtent "TAS", kuris gali padėti?

P.P.S Paklausta visiškai be jokios arogancijos ir pagiežos, visai rimtai. KAIP ATSKIRTI GRŪDUS NUO PELŲ!?

Viskas priklauso nuo taves paties. Jei turedamas transerfingo zinias tu sugebi atskirti pelus nuo grudu - tu esi Zinojime ir esi laisvas. Taciau jei nezinai ka daryti - tu ieskai atsakymo. Nu o cia vel nuo taves priklauso ka tu gausi ar likimo veidrodzio gabaliuka ar zinojima kuris islaisvina.

Beda jei papulsi pas veidrodininka kuris yra biznesmenas, beda. Bet jei turi zinojima nors kiek zinojimo - tu turesi didesni ar mazesni imuniteta.

Kito kelio nezinau - tik toki. - "Nebijok suklysti"
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 3:12 pm

babaji rašo:
Nemi rašo:
Jeigu kam įdomi mano nuomonė :geek: , tai sutinku su babaji, kad reikia būti labai išmintingu veidrodininku, magu ar burėju, kad išdrįstum kitiems žmonėms "statyti" programas.

Nevisai teisingai supratai Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 jokiu programu mes nestatome, tik padedame zmonems pasirinkti palankia gyvenimo linija ir issivaduoti is ivairiu destruktyviu svytuokiu. Padedame zmonems suvokti ko jie patys is tikro nori, ko ju siela nori. Padedame zmonems pasinaudoti savo neatskleistomis galimybemis. Padedame issivaduoti is baimiu ir atrasti meile. Padedame pamilti gyvenima. Kur cia yra programos?

Aisku jei jau zmogus yra transerferis jam nebereikia kazkieno pagalbos. taciau ar visada taip? ar visada girdite sielos balsa? ir visada zinote koki ziadima zaisti reikia kad islikti paciu savimi?

Tada mes einame patarimo - pas veidrodininka kuris papaskoja likima arba pas isminciu kuris padeda atskleisti vidini zinojima. Taro ir tam ir anam pades.

Babaji, viską aš supratau ir būtent taip kaip Tu ir paaiškinai, koks turėtų būti idealaus tarologas. Bet nereikėtų idealizuoti visų ir visko. Kiekvienas žmogus, be išimties, yra sukaupęs savo individualią patirtį ir tik ta savąja patirtimi remdamasis reaguoja į aplinką. Žmones eina pas magus sužinoti savo ateities, tą patį ir aš dariau, kai mesdavau sau kortas. Jie nori sužinoti labai konkrečius atsakymus į labai konkrečius klausimus ir jeigu būrėjas pradės filosofuoti apie visatą, savęs pažinimą ar savo galimybių užslėptų atskleidimą, jis padarys žmogų nelaimingą...Žmonės nelinkę galvoti ir analizuoti savęs, savo minčių, klaidų, įsitikinimų, jie nori gauti patvirtinimą ar paneigimą, kad kitas kaltas, o jis teisus..."Programos statymas" - tai yra kortų išdėliojimas ir pagarsinamas variantas, kuris įgaus realią galią, kai tik žmogus pradės maitinti jį savo energija...
Tai kokias paskaitas vedi Tu ir kokius lobius jums atskleidžia taro, yra nuostabi patirtis, kaip ir viskas į ką teka Meilė ir Žinojimas. Ir aš tikrai neturiu net ketinimo, įrodyti kažką Tau apie kortas ar jose slypintį tiek gėrį, tiek blogį. Kam geriau nei Tau žinoti, kad pasaulis yra dualus, o lazda turi du galus ir tik nuo mūsų pačių priklauso ką norim pamatyti, o pamatę panaudoti savęs pažinimui...
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 3:35 pm

Nemi rašo:

Babaji, viską aš supratau ir būtent taip kaip Tu ir paaiškinai, koks turėtų būti idealaus tarologas. Bet nereikėtų idealizuoti visų ir visko. Kiekvienas žmogus, be išimties, yra sukaupęs savo individualią patirtį ir tik ta savąja patirtimi remdamasis reaguoja į aplinką. Žmones eina pas magus sužinoti savo ateities, tą patį ir aš dariau, kai mesdavau sau kortas. Jie nori sužinoti labai konkrečius atsakymus į labai konkrečius klausimus ir jeigu būrėjas pradės filosofuoti apie visatą, savęs pažinimą ar savo galimybių užslėptų atskleidimą, jis padarys žmogų nelaimingą...Žmonės nelinkę galvoti ir analizuoti savęs, savo minčių, klaidų, įsitikinimų, jie nori gauti patvirtinimą ar paneigimą, kad kitas kaltas, o jis teisus..."Programos statymas" - tai yra kortų išdėliojimas ir pagarsinamas variantas, kuris įgaus realią galią, kai tik žmogus pradės maitinti jį savo energija...
Tai kokias paskaitas vedi Tu ir kokius lobius jums atskleidžia taro, yra nuostabi patirtis, kaip ir viskas į ką teka Meilė ir Žinojimas. Ir aš tikrai neturiu net ketinimo, įrodyti kažką Tau apie kortas ar jose slypintį tiek gėrį, tiek blogį. Kam geriau nei Tau žinoti, kad pasaulis yra dualus, o lazda turi du galus ir tik nuo mūsų pačių priklauso ką norim pamatyti, o pamatę panaudoti savęs pažinimui...

Perskaites tavo mintis dar geriau suvokiau jog tu Nemi negali suprasti, nes nezinai kas yra Taro.

Taro tai tos pacios Zinios kurios yra Transerfinge, Bhagavad gitoje, Kabaloje ir kitose Zinojimo lobynuose. Tai tos pacios zinios is kuriu sudeta musu tyra siela.

Nematau prasmes toliau testi diskusijos. Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 3:46 pm

Ir is viso man labai keista kaip tokios zinios kaip transerfingas yra padaromas futliaru sielai. kaista labai :scratch:

Atminkime jog pagrindine transerfingo taisykle tai - "bukime patys savimi o kitiems leiskime buti kitokiais".


Paskutinį kartą redagavo babaji, Pir. 12 29, 2008 3:52 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 3:49 pm

Citata :
Nematau prasmes toliau testi diskusijos. Smile

Koks keistas forumas 8) , neleidžia diskutuoti ir ieškoti atsakymų į klausimus Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 780723

Citata :
Kito kelio nezinau - tik toki. - "Nebijok suklysti"
- babaji, tai tik žodžiai?
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 3:53 pm

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 ten auksciau parasiau atsakymus

Tiesiog Nemi Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 nera prasmes diskutuoti, nes nezinote apie ka kalba eina. Man atsibodo kartotis, kadangi jus nenorite girdeti todel taip ir kalbu.

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 4:02 pm

Mes jau bendraujame kreipiniais - Jus? Grėsmingai čia...
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 4:07 pm

Nemi rašo:
Mes jau bendraujame kreipiniais - Jus? Grėsmingai čia...

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 Nemi, - nieko asmenisko nera, yra Zinojimas ir viskas. As i tave ziuredamas matau savajo as atspindi. O ar as ji myliu?... taip as ji myliu. Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Svečias
Svečias




Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 5:29 pm

babaji rašo:
Man atsibodo kartotis, kadangi jus nenorite girdeti todel taip ir kalbu.

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303
Galimi trys variantai:
Kažkas nenori girdėti.
Kažkas nemoka išaiškinti.
Kažkas yra totali nesąmonė ir tai neįmanoma kažkam išaiškinti, kad kažkas suprastų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 5:31 pm

babaji rašo:
Nemi rašo:
Mes jau bendraujame kreipiniais - Jus? Grėsmingai čia...

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303 Nemi, - nieko asmenisko nera, yra Zinojimas ir viskas. As i tave ziuredamas matau savajo as atspindi. O ar as ji myliu?... taip as ji myliu. Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303
Kai tavo čitta bus be vritti tada ir matysi aplinkoje savo atspindį. Dabar tu matai tik savo vritti. O kur Žinojimas?
Atgal į viršų Go down
Lexmagus




Pranešimų skaičius : 129
Reputation : 0
Join date : 2008-09-14

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 6:25 pm

sai rašo:
babaji rašo:
Man atsibodo kartotis, kadangi jus nenorite girdeti todel taip ir kalbu.

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 899303
Galimi trys variantai:
Kažkas nenori girdėti.
Kažkas nemoka išaiškinti.
Kažkas yra totali nesąmonė ir tai neįmanoma kažkam išaiškinti, kad kažkas suprastų.
Tarkim trecias variantas. :suspect: Ir kas ish to? Totalios nesamones paprastai buna niekam neidomios, o shiuo atveju kazkodel - prieshingai... :scratch:
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 6:31 pm

:lol: kaip anekdotas ce :lol:


Paskutinį kartą redagavo babaji, Pir. 12 29, 2008 6:49 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Svečias
Svečias




Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 6:45 pm

Lexmagus rašo:

Tarkim trecias variantas. :suspect: Ir kas ish to? Totalios nesamones paprastai buna niekam neidomios, o shiuo atveju kazkodel - prieshingai... :scratch:
Blizgančiam popierėlyj ir š... galima parduoti.
Tik man gaila tų, kurie perka. 8)
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 6:51 pm

sai rašo:
Lexmagus rašo:

Tarkim trecias variantas. :suspect: Ir kas ish to? Totalios nesamones paprastai buna niekam neidomios, o shiuo atveju kazkodel - prieshingai... :scratch:
Blizgančiam popierėlyj ir š... galima parduoti.
Tik man gaila tų, kurie perka. 8)

Taip Sai tu esi taisus pats sau :lol:

Tiesa as pasinaudojes proga pameginau gyliau pazvelgti i sia situacija. Be to pasidomejau Sai asmenybe gyliau.

Jei kam idomu Sai asmenybe simbolizuoja Kardu Dvejetuke.
[You must be registered and logged in to see this image.]

as manau jog komentaru nereikia. Tiems kam reikia tie supras apie ka kalba eina.
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Svečias
Svečias




Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimePir. 12 29, 2008 8:19 pm

babaji rašo:

Jei kam idomu Sai asmenybe simbolizuoja Kardu Dvejetuke.
Nesam tobuli. Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 780723
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 12:08 am

sai rašo:
babaji rašo:

Jei kam idomu Sai asmenybe simbolizuoja Kardu Dvejetuke.
Nesam tobuli. Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 780723


aha :dede:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 10:49 am

Citata :
Atminkime jog pagrindine transerfingo taisykle tai - "bukime patys savimi o kitiems leiskime buti kitokiais".

Citata :
Perskaites tavo mintis dar geriau suvokiau jog tu Nemi negali suprasti, nes nezinai kas yra Taro.

Tai kodėl taip kategoriškai skelbi, kad nieko nesuprantu ir neleidi sau priimti kitokios nuomones nei pačio?

Citata :
Ir is viso man labai keista kaip tokios zinios kaip transerfingas yra padaromas futliaru sielai. kaista labai

Man irgi keista.
Atgal į viršų Go down
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitimeAntr. 12 30, 2008 11:14 am

ne ne Nemi as su tavimi nesibarsiu geras va tau gelyte :daisy:
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Sponsored content





Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip   Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Taro, veidrodininkai... cia kazkas ne taip
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» <<<Taro>>>

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: