Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Samoningas, sapnavimas ir t.t...

Go down 
+5
Salvinija
Neringa M.
edmundas
Sonata
Raimondas Rozenbergas
9 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 9:29 pm

Gal kas praktikuojate samoninga sapnavima ar M.Raduga Aing'o technika? idomu butu isgirsti apie Jusu patyrimus ir gauti praktiniu patarimu. Susidomejau, nes mano pasaulis truputi anksciau pasirupino, kad as gauciau paaiskinima (Per BTV pamaciau laida su M.Raduga) del savo senos "ligos", kuri pasirodo nebuvo liga, o buvo tik spontaniskas islekimas is kuno su visomis to reikalo pasekmemis :face: :affraid: .
Aisku daktarai pasirupino, kad "pasveikciau" (uzdare nebuvo, bet vaistu gavau arkliskas dozes) tai laukiu Jusu pasisakymu...


Paskutinį kartą redagavo Gabrielius, Pir. 01 19, 2009 9:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Svečias
Svečias




Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 9:39 pm

Vinco čia reikėtų. Jis astralinių kelionių specas.
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeKv. 10 09, 2008 10:11 pm

Del samoningo sapnavimo as esu nulis... Sapnus prisimenu isijungiu retkarciais, bet, didelis bet dazniausiai nieko nesuprantu... net nezinau nuo ko pradeti :cry:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimePen. 10 10, 2008 1:13 am

Temos pavadinims idomus... iseitu samoningas...- kas? tolaiu sapnavimas...-koks? As juokauju.

Yra 4 pagrindiniai sapnavimo "budai" ir vienas is ju yra samoningas.Daznas is musu sapnuojam "maisytus" sapnus.Buna, kad pavyksta iseiti is kuno, bet nebutinai sapnuojama, buna, kad sapno metu tam tikra musu dalele keliauja ir atlieka tam tikrus darbus, zodziu net miegodami mes "gyvenam"... priklausomai nuo samoningumo, fizinio kuno svaros, chakru balanso bei savivokos, zodziu daug rasyti...o ir painu viskas, nes persipyne...O samoningas sapnavimas tai technikos reikalas, kuria ivaldzius galima "uzsisakineti" sapnus arba kurti juos spontaniskai...geriau pasidalink ka sapnaves ir kas paliko ispudi :roll:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeŠt. 10 11, 2008 8:56 pm

Tai apie isejima i astrala as kolkas nemeginu stipriai galvoti, nes tie spontaniski isejimai mane dar siek tiek slegia, nors nuo paskutinio islekimo paraejo apie 15 metu, taciau tokio baimes jausmo net mirties akivaizdoje nesu patyres, o veliau visi mediku svaigciojimai sia tema, vaistai ir t.t... O samoningai pasapnuoti kolkas nelabai pavyksta, nors pazanga su BrainWave Generator pagalba siokia tokia yra, sapnai pasidare labai ryskus ir as juos bent jau atsimenu...
Reikia apsiprasti per samoniga sapnavima su situacija, kad tu 100% esi situacijos seimininkas, o tada galima ir i astrala... Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303 Man lengviau suvokti esamoje realybeje, kad viskas priklauso nuo mano pasirinkimo, bet su astralu ir sapnais nelabai, nes ten turbut mano samoningumas pakyla turbut tik truputi auksciau vienalasciu dumbliu lygio... Samoningas, sapnavimas ir t.t... 940505 Todel ir noriu kuo daugiau suzinoti is praktikuojanciu zmoniu...jei tokiu atsiras.


Paskutinį kartą redagavo Gabrielius, Pir. 01 19, 2009 9:31 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

edmundas


Pranešimų skaičius : 559
Reputation : 52
Join date : 2008-09-13
Age : 52
Miestas : Kaunas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeŠt. 10 11, 2008 9:18 pm

Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303 nu sita tema man yra tolima. Nezinau ka pasakyti Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303 pats tik prabudes praktiskai is karto visus sapnus uzmirstu...liek tik nuotrupos kurios iki vakaro visos isgaruoja kaip dumelis Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303

Bet buna ir tokiu atveju kai sapne trenserfinga papraktikuoju (isorini ketinima)... bet kaip minejau... -viskas tik psssss.. Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303 ir isnyksta
Atgal į viršų Go down
http://www.edmundas-petruoka.blogspot.com
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeŠt. 10 11, 2008 10:47 pm

As skaiciau Carlos Casdaneda knygoje viena patarima samoningam sapnavimui. Pat bandziau, bet turbut neperdaugiausiai norejau nes nepavyko... Bet po to laiko atsimenu sapnus ir netgi menkas dalelytes, pvz : jei esu po dusu sapne atsimenu koki sampuna( firmos) paemiau i rankas, nors niekada jo nenaudojau... Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303
Carlos Castaneda pataria, pries einant miegoti uzduoti uzdavini samonei: Sapne pamatyti savo rankas, butent pamatyti savo rankas... ir kai tai uzsifiksuoja samoneje, ir kai sapne pamatai rankas, tada automatiskai prabundama pagal uzduota uzdavini pries einant miegoti...
As ranku nesugebejau pamatyti, bet, kad ir kantrybe truko, tad nezinau ar tai veikia...
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeAntr. 10 14, 2008 6:03 pm

Zmogeliukai.... aaaaaaaa,nezinau kas darosi...padekit.....
As pries einant miegoti uzdaviau sau uzdavini,kad sapnuosiu samoninga sapnavima...Transerfinge padek nusiraminti!
As isgyvenau toki realu ,nuostabu sapna ir turbut nepamirsiu visa gyvenima jo....
O GAL AS ISEINU IS PROTO !!!!! po truputi :scratch:
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeAntr. 10 14, 2008 7:36 pm

Sonata rašo:
Zmogeliukai.... aaaaaaaa,nezinau kas darosi...padekit.....
As pries einant miegoti uzdaviau sau uzdavini,kad sapnuosiu samoninga sapnavima...Transerfinge padek nusiraminti!
As isgyvenau toki realu ,nuostabu sapna ir turbut nepamirsiu visa gyvenima jo....
O GAL AS ISEINU IS PROTO !!!!! po truputi :scratch:

Realu ant tiek, kad suvokei jog tai sapnas ir tu gali ji valdyti? Ar tik pojuciai buvo arti realiu? Jei pirma tai imsiu pavydeti Samoningas, sapnavimas ir t.t... 940505 juokauju, siandien irgi padariau didziuli suoli ta linkme... Ir nesijaudink neini tu is proto, viskas gaerai, naudokies tuo...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeAntr. 10 14, 2008 8:08 pm

Sonata rašo:
Zmogeliukai.... aaaaaaaa,nezinau kas darosi...padekit.....
As pries einant miegoti uzdaviau sau uzdavini,kad sapnuosiu samoninga sapnavima...Transerfinge padek nusiraminti!
As isgyvenau toki realu ,nuostabu sapna ir turbut nepamirsiu visa gyvenima jo....
O GAL AS ISEINU IS PROTO !!!!! po truputi :scratch:


Sveikinu, su patirtim :heart:
Atgal į viršų Go down
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeAntr. 10 14, 2008 9:57 pm

Praregëjæs Gabrielius rašo:
Sonata rašo:
Zmogeliukai.... aaaaaaaa,nezinau kas darosi...padekit.....
As pries einant miegoti uzdaviau sau uzdavini,kad sapnuosiu samoninga sapnavima...Transerfinge padek nusiraminti!
As isgyvenau toki realu ,nuostabu sapna ir turbut nepamirsiu visa gyvenima jo....
O GAL AS ISEINU IS PROTO !!!!! po truputi :scratch:

Realu ant tiek, kad suvokei jog tai sapnas ir tu gali ji valdyti? Ar tik pojuciai buvo arti realiu? Jei pirma tai imsiu pavydeti Samoningas, sapnavimas ir t.t... 940505 juokauju, siandien irgi padariau didziuli suoli ta linkme... Ir nesijaudink neini tu is proto, viskas gaerai, naudokies tuo...

Taip as suvokiau , kad tai sapnas ir pradzioje nezinojau ka daryti, bet poto veikiau tai ka patare sirdis...Manajam sapne as jauciau didziuli antpludi energijos, kuri sklido is kiekvieno veiksmo, bei mintyse norejau suzinoti kuo daugiau apie situacijos vistymasi, ir atsakymus gavau...
Siap sapno prasme buvo primytivi, bet pojuciai ir veiksmu supratimas sokiravo mane... Norejau papasakoti vyriui bet neradau tam zodziu.. tad ir nesistengiau...

Aciu Nemi... ziuresim kas bus toliau Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 10 15, 2008 1:58 am

Na gi saunu gi Samoningas, sapnavimas ir t.t... 940505 8) :lol:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Salvinija

Salvinija


Pranešimų skaičius : 62
Reputation : 0
Join date : 2008-10-01

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 2:58 pm

Prieš keletą metų man nutiko keistas dalykas.
Sapnavau sapną ir kai pradėjau prabudinėti, pamaniau, kad kaip tik pereinu iš relybės į sapną.Susimaišė -ten kur sapnas , atrodė realybė, ir atvirkščiai-realybė pasirodė baisus sapnas.
ar kas patyrėt ką nors panašaus?
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 4:08 pm

Taip keletą kartų esu tai patyrusi, labai keistas jausmas, būsena tarp sapno ir realybės, tokia kažkodėl bejėgiška jaučiausi fiziškai, bet protas dirbo kaip pašėlęs....
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 8:57 pm

Na, bet niekam nelinkiu pabusti pas ateivius ant operacinio stalo ir nesuvokti, kad tai tik sapnas :face: :affraid: protas aiskut aiskutelis, bet tik nesupranti, kad sapnuoji...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Sonata

Sonata


Pranešimų skaičius : 152
Reputation : 2
Join date : 2008-09-14
Miestas : Oslas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimePen. 11 21, 2008 6:29 pm

R.Gabrielius Rozenbergas rašo:
Na, bet niekam nelinkiu pabusti pas ateivius ant operacinio stalo ir nesuvokti, kad tai tik sapnas :face: :affraid: protas aiskut aiskutelis, bet tik nesupranti, kad sapnuoji...

Jooo! Ant operacinio stalo nebuvau, bet pas nemandagius ir ykirius ateivius apsilankiusi esu... ir gan daznokai... :suspect:


Vat vakar sapnavau nuostabu sapna, as skraidziau!!! Jau senai taip nesimegavau pojuciais , kuriuos jausdavau sapnuose, budama vaiku. Vaikysteje, daznai skraitydavau, o poto neteko patirti laisvo sklidimo padange... nuostabus jausmas, jauciuosi lyg vaikystes gaiva ir sviezumas sugrizo... Samoningas, sapnavimas ir t.t... 780723
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimePen. 11 21, 2008 7:05 pm

O as biski susinervijau del savo sapnavimo, nu niekaip nepavyksta man samoningai pasapnuoti, buna sapnai laibai aiskus su kvapais ir spalvom, net ten skambejusia muzika pamenu, bet niekaip negaliu pabusti juose, nors tu ka Samoningas, sapnavimas ir t.t... 94037 Meginau ir TS principais vadovautis ir kaikuriomis rastomis technikomis, bet... Atsigulu, akis uzmerkiu ir visiskas, "atrubonas"... Jau padariau tokia isvada, kad man ner ten ko veikti jei jau mano pasaulis neleidzia man vel ten patekti... Teks realybe ivaldyti taip, kad galeciau skraidyti ir visokius bajerius kresti... :P :shock: :cyclops: :king:
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimePen. 11 21, 2008 7:58 pm

R.Gabrielius Rozenbergas rašo:
O as biski susinervijau del savo sapnavimo, nu niekaip nepavyksta man samoningai pasapnuoti, buna sapnai laibai aiskus su kvapais ir spalvom, net ten skambejusia muzika pamenu, bet niekaip negaliu pabusti juose, nors tu ka Samoningas, sapnavimas ir t.t... 94037 Meginau ir TS principais vadovautis ir kaikuriomis rastomis technikomis, bet... Atsigulu, akis uzmerkiu ir visiskas, "atrubonas"... Jau padariau tokia isvada, kad man ner ten ko veikti jei jau mano pasaulis neleidzia man vel ten patekti... Teks realybe ivaldyti taip, kad galeciau skraidyti ir visokius bajerius kresti... :P :shock: :cyclops: :king:

Matyt, per daug pats nori, perteklinį potencialą sukuri, o tu pabandyk, kurį vakarą, leisti sau sąmoningai susapnuoti, o jeigu nepavyks irgi nenusivilti, o pasidžiaugti, kad pabandei ... ne "pagal tavo scenarijų", tai dar nereiškia, kad blogai ...
Atgal į viršų Go down
Neringa

Neringa


Pranešimų skaičius : 138
Reputation : 9
Join date : 2008-09-16
Age : 46
Miestas : mylimas Kaunas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 11:22 am

sian pabudau sapne Samoningas, sapnavimas ir t.t... 780723 .....nu nerealiai ...buvo idomu ,kad net oho :face: .
Zodziu sapnuoju ,kad mane vaikosi kazkos vyras ,tiksliau tai toks kur kazkada senam siaubake (penktadienis 13 lygtai pavadinimas filmo)maciau ...nu toks su kauke metaline ant veido :face: .Zodziu as likus paskutine ,kuria reik nuzudyt .Slapstausi pas drauge name ...baisu ziaurei .Tik vienu momentu man dzin galvoi ,jog as sapnuoju ir galvoju padarysiu kaip kazkada babajus sake :twisted: .As tada tam paciam name pradejau saukt " ateik cia tu ten tas ssu kauke ...dar paskui as ji ant triju raidziu pasiunciau ...kam jis mane cia gazdino .Tada vietoj jo atsirado dvi bobulkos kokios tai .as jom su peiliu biski ten ...zodziu butinoji gintis buvo :roll: .
Ale ciotkai ,man patiko :lol:
Atgal į viršų Go down
Lexmagus




Pranešimų skaičius : 129
Reputation : 0
Join date : 2008-09-14

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 2:20 pm

Samoningas, sapnavimas ir t.t... 780723 Amerikoje tave butu areshtave uz astralini kuno suzalojima. :cry:
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Neringa M.


Pranešimų skaičius : 721
Reputation : 46
Join date : 2008-09-15
Age : 112
Miestas : Vilnius

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 3:11 pm

Neringa rašo:
sian pabudau sapne Samoningas, sapnavimas ir t.t... 780723 .....nu nerealiai ...buvo idomu ,kad net oho :face: .
Zodziu sapnuoju ,kad mane vaikosi kazkos vyras ,tiksliau tai toks kur kazkada senam siaubake (penktadienis 13 lygtai pavadinimas filmo)maciau ...nu toks su kauke metaline ant veido :face: .Zodziu as likus paskutine ,kuria reik nuzudyt .Slapstausi pas drauge name ...baisu ziaurei .Tik vienu momentu man dzin galvoi ,jog as sapnuoju ir galvoju padarysiu kaip kazkada babajus sake :twisted: .As tada tam paciam name pradejau saukt " ateik cia tu ten tas ssu kauke ...dar paskui as ji ant triju raidziu pasiunciau ...kam jis mane cia gazdino .Tada vietoj jo atsirado dvi bobulkos kokios tai .as jom su peiliu biski ten ...zodziu butinoji gintis buvo :roll: .
Ale ciotkai ,man patiko :lol:

Pasakojimas, jėga, toks emocionalus :cheers: gavosi, tai su baimėm su peiliu kovoji?
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 4:07 pm

Neringa greiciausiai tai nebuvo visiskas nubudimas sapne, nes kiek supratau tu visiskai nesupratai, kad gali kontroliuoti situacija, nes griebeisi peiliuko, o butu uzteke tik pirstu spragtelejimo ir tu jau Havajuose papludimyje.... Tai greiciau labai ryskus sapnas, bet jei dar taip nutiktu pamegink padaryti taip kaip sakiau, spragtelk pirstais ir pagalvok apie kokia malonia vietele, paskui dar keleta kartu ir taip kaskart i kita vieta, kuria tu pasirinksi samoningai, veliau pamegink paskraidyti ir t.t...
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Lexmagus




Pranešimų skaičius : 129
Reputation : 0
Join date : 2008-09-14

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 4:35 pm

Samoningas, sapnavimas ir t.t... 899303 O tai tau, Gabrieliau, jau normaliai sekasi - esi ivaldes samoningus sapnus?

Ash tai buna, kad samoningai pasapnuoju, bet man neisheina taip jau visko pilnai kontroliuoti. Shianakt irgi kazka tai tokio sapnavau, bet dabar jau nebepamenu... :|
Atgal į viršų Go down
Neringa

Neringa


Pranešimų skaičius : 138
Reputation : 9
Join date : 2008-09-16
Age : 46
Miestas : mylimas Kaunas

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 4:53 pm

R.Gabrielius Rozenbergas rašo:
Neringa greiciausiai tai nebuvo visiskas nubudimas sapne, nes kiek supratau tu visiskai nesupratai, kad gali kontroliuoti situacija, nes griebeisi peiliuko, o butu uzteke tik pirstu spragtelejimo ir tu jau Havajuose papludimyje.... Tai greiciau labai ryskus sapnas, bet jei dar taip nutiktu pamegink padaryti taip kaip sakiau, spragtelk pirstais ir pagalvok apie kokia malonia vietele, paskui dar keleta kartu ir taip kaskart i kita vieta, kuria tu pasirinksi samoningai, veliau pamegink paskraidyti ir t.t...

na nesvarbu juk taip labai ...as juk zinau kaip buvo ir tai mano Samoningas, sapnavimas ir t.t... 780723 .Dekui pabandysiu pritaikyt ir tavo pasiulyta metoda Samoningas, sapnavimas ir t.t... 940505
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin
Raimondas Rozenbergas


Pranešimų skaičius : 1024
Reputation : 142
Join date : 2008-10-09
Age : 52
Miestas : Mažeikiai

Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 7:41 pm

Man šiame fronte vieni ragai, sapnuoju tik labai aiškius, ryškius sapnus, bet pabusti niekaip nepavyksta... su brainwave generatoriais jie pasidaro tik dar ryškesni, bet ne daugiau... Kolkas klausau "provodnik'o" ir paleidau aš šį reikalą savieigai... Patarimus Neringai daviau tik tuos, kuriuos perskaičiau knygutese... Išties turbūt perdaug užaštrinau šį reikalą, perteklinis potencialas tsakant...


Paskutinį kartą redagavo R.Gabrielius Rozenbergas, Št. 11 29, 2008 8:04 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.frype.lt/raimissudraugais
Sponsored content





Samoningas, sapnavimas ir t.t... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samoningas, sapnavimas ir t.t...   Samoningas, sapnavimas ir t.t... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Samoningas, sapnavimas ir t.t...
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos :: Bendros temos-
Pereiti į: